partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Roman Trocha Dzierżoniów 2020-08-09 30/30
1 Zbigniew Curyl ToTuToTam/Świdnica 2020-08-27 22/30
2 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2020-08-27 30/30
3 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-27 30/30
4 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-27 30/30
5 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-09-20 30/30
6 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-09-20 30/30
7 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-09-25 30/30
8 Marcin Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-09-25 30/30
9 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-10-04 30/30
10 Ryszard Ziobrowski Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-10-04 30/30
11 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga 2020-11-02 30/30
12 Karolina Tyńska Totutotam Świdnica 2020-11-08 30/30
13 Agnieszka Klimas-Tyńska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-11-08 30/30
14 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2020-12-09 30/30
15 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-12-20 30/30
16 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-12-20 30/30
17 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-12-20 30/30
18 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2021-01-10 30/30
19 Agnieszka Wittig PTSM Lubań 2021-01-10 30/30
20 Danuta Milczarek Wałbrzych 2021-03-28 30/30
21 Marcin Milczarek Wałbrzych 2021-03-28 30/30
22 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2021-05-23 25/30
23 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2021-05-23 25/30
24 Lucyna Koczan PTSM Lubań 2021-05-23 30/30
25 Agnieszka Michałowska Warszawa 2021-06-12 30/30
26 Piotr Michałowski Warszawa 2021-06-12 30/30
27 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2021-06-18 30/30
28 Jadwiga Ziarnowska Pszczoły i Trutnie Świdnica 2021-07-18 30/30
29 Krzysztof Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2021-07-18 30/30
30 Piotr Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2021-07-18 30/30
31 Łukasz Ziarnowski Pszczoły i Trutnie Świdnica 2021-07-18 30/30
32 Ewa Kurzawska Warszawa 2021-08-10 30/30
33 Aleksander Szczygielski Piastów 2021-08-10 30/30
34 Dominik Pruss Kłodzko 2021-08-14 30/30
35 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2021-08-20 30/30
36 Lena Kruszczyńska PTTK Koszalin 2021-08-22 30/30
37 Marcin Kruszczyński PTTK Koszalin 2021-08-22 30/30
38 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-05-14 30/30
39 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-04-05 30/30
40 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-11-14 30/30
41 Marek Koba Jaworzno 2023-11-24 30/30
42 Agnieszka Baryluk Lusina 2024-02-25 30/30
43 Igor Baryluk Lusina 2024-02-25 30/30
44 Jarosław Baryluk Lusina 2024-02-25 30/30
45 Martyna Stypa Sandomierz 2024-02-29 30/30
46 Piotr Koziara Sandomierz 2024-02-29 30/30

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies