partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Roman Trocha Dzierżoniów 2020-08-09 15/15
1 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-30 15/15
2 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2020-08-30 15/15
3 Agata Hruszowiec ToTuToTam/Świdnica 2020-08-30 15/15
4 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-09-13 15/15
5 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-09-13 15/15
6 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-10-18 15/15
7 Ryszard Ziobrowski Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-10-18 15/15
8 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-10-18 15/15
9 Amelia Jaskuła ToTuToTam / Świdnica 2020-10-18 15/15
10 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2020-12-09 15/15
11 Zbigniew Curyl ToTuToTam Świdnica 2020-12-20 15/15
12 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2021-01-10 15/15
13 Agnieszka Wittig PTSM Lubań 2021-01-10 15/15
14 Danuta Milczarek Wałbrzych 2021-04-24 15/15
15 Marcin Milczarek Wałbrzych 2021-04-24 15/15
16 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2021-05-23 15/15
17 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2021-05-23 15/15
18 Lucyna Koczan PTSM Lubań 2021-05-23 15/15
19 Agnieszka Michałowska Warszawa 2021-06-12 15/15
20 Piotr Michałowski Warszawa 2021-06-12 15/15
21 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2021-06-18 15/15
22 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga 2021-06-21 15/15
23 Karolina Górska Lublin 2021-06-21 15/15
24 Weronika Głąb Poznań 2021-06-21 15/15
25 Dominik Pruss Kłodzko 2021-08-14 15/15
26 Aleksander Szczygielski Piastów 2021-08-17 15/15
27 Ewa Kurzawska Warszawa 2021-08-17 15/15
28 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2021-08-20 15/15
29 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2021-08-20 15/15
30 Lena Kruszczyńska PTTK Koszalin 2021-08-22 15/15
31 Marcin Kruszczyński PTTK Koszalin 2021-08-22 15/15
32 Jacek Głowacki skkt PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2021-10-09 15/15
33 Maria Głowacka skkt PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2021-10-09 15/15
34 Jarosław Głowacki skkt PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2021-10-09 15/15
35 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-04-05 15/15
36 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2023-04-24 15/15
37 Adam Dębek Świdnica ToTuToTam 2023-06-29 15/15
38 Krzysztof Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2023-06-29 15/15
39 Martyna Nycek ToTuToTam Świdnica 2023-06-29 15/15
40 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-11-14 15/15
41 Marek Koba Jaworzno 2023-11-24 15/15
42 Martyna Stypa Sandomierz 2024-02-29 15/15
43 Piotr Koziara Sandomierz 2024-02-29 15/15

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies