partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Zuzanna Marusińska Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa 2020-09-02 24/24
1 Agnieszka Michałowska Warszawa 2020-09-16 23/24
2 Piotr Michałowski Warszawa 2020-09-16 23/24
3 Beata Domin Bydgoszcz 2020-10-24 24/24
4 Tomasz Kułach Czerwienne 2020-10-24 24/24
5 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2020-10-24 24/24
6 Agata Młotek Warszawa 2020-12-22 24/24
7 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-12-22 24/24
8 Ewa Kurzawska Warszawa 2021-07-12 24/24
9 Martyna Stypa Sandomierz 2021-07-22 24/24
10 Piotr Koziara Sandomierz 2021-07-22 24/24
11 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2021-08-04 24/24
12 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2021-08-04 24/24
13 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2021-12-11 24/24
14 Michał Szeliski Warszawa 2022-01-05 24/24
15 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-01-20 22/22
16 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-06-09 24/24
17 Anna Kultys TKPZ Brzeźnica 2022-08-14 24/24
18 Jadwiga Kultys TKPZ Brzeźnica 2022-08-14 24/24
19 Jakub Kultys TKPZ Brzeźnica 2022-08-14 24/24
20 Łukasz Kultys TKPZ Brzeźnica 2022-08-14 24/24
21 Damian Murach HKT PTTK "Mobilek" Mińsk Maz. 2022-08-20 24/24
22 Andrzej Pochopień Stryszawa 2022-10-16 24/24
23 Monika Mielnikiewicz Kraków 2022-10-16 24/24
24 Joanna Skowrońska SKT PŁazik 2023-05-01 24/24
25 Jacek Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2023-05-27 24/24
26 Jarosław Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2023-05-27 24/24
27 Maria Głowacka skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2023-05-27 24/24
28 Sławomir Frynas Lublin 2023-08-23 24/24
29 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2023-09-21 24/24
30 Marek Koba Jaworzno 2024-01-05 24/24

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies