partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Roman Trocha Dzierżoniów 2020-09-01 20/20
1 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2020-09-24 17/20
2 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-10-11 20/20
3 Ryszard Ziobrowski Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-10-11 20/20
4 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-10-11 20/20
5 Amelia Jaskuła Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-10-11 20/20
6 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-11-21 20/20
7 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-11-21 20/20
8 Agata Hruszowiec To Tu To Tam Świdnica 2021-02-21 20/20
9 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2021-02-21 20/20
10 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2021-02-21 20/20
11 Agnieszka Osmelak Szczecin 2021-04-02 20/20
12 Leszek Osmelak Szczecin 2021-04-02 20/20
13 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2021-05-18 20/20
14 Agnieszka Michałowska Warszawa 2021-06-17 20/20
15 Piotr Michałowski Warszawa 2021-06-17 20/20
16 Jacek Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2021-08-08 20/20
17 Jarosław Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2021-08-08 20/20
18 Maria Głowacka skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2021-08-08 20/20
19 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2021-09-17 20/20
20 Beata Domin Bydgoszcz 2021-09-17 20/20
21 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2021-11-15 20/20
22 Alicja Pospieszała Mierzyn 2022-03-04 20/20
23 Anna Nizioł Mierzyn 2022-03-04 20/20
24 Jan Nizioł Mierzyn 2022-03-04 20/20
25 Marek Pospieszała Mierzyn 2022-03-04 20/20
26 Bernadeta Żuk Bystrzyca Kłodzka 2022-04-17 20/20
27 Natalia Żuk Bystrzyca Kłodzka 2022-04-17 20/20
28 Grażyna Orłowska Warszawa 2022-06-08 20/20
29 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-06-08 20/20
30 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga 2022-06-13 20/20
31 Weronika Głąb Lublin 2022-06-13 20/20
32 Dominik Pruss Kłodzko, Klub Krajoznawców Sokoły Wędrowne 2022-07-24 20/20
33 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-08-08 20/20
34 Ewa Sasowska Kraków 2022-08-25 20/20
35 Marta Sasowska Kraków 2022-08-25 20/20
36 Aleksander Bargiel Traperzy / Kłodzko (SP2) 2023-01-28 20/20
37 Aleksander Pucztarski Traperzy / Kłodzko (SP2) 2023-01-28 20/20
38 Bartosz Lückman Traperzy / Kłodzko (SP2) 2023-01-28 20/20
39 Dominika Bednarska Traperzy / Kłodzko (SP2) 2023-01-28 20/20
40 Filip Spodniewski Traperzy / Kłodzko (SP2) 2023-01-28 20/20
41 Gabriela Terlecka Traperzy / Kłodzko (SP2) 2023-01-28 20/20
42 Jakub Trupkiewicz Traperzy / Kłodzko (SP2) 2023-01-28 20/20
43 Leon Garbicz Traperzy / Kłodzko (SP2) 2023-01-28 20/20
44 Michał Leś Traperzy / Kłodzko (SP2) 2023-01-28 20/20
45 Michał LückmanMaciej Śpiewak Traperzy / Kłodzko (SP2) 2023-01-28 20/20
46 Milena Jaśniak Traperzy / Kłodzko (SP2) 2023-01-28 20/20
47 Miłosz Konefał Traperzy / Kłodzko (SP2) 2023-01-28 20/20
48 Miłosz Pędrak Traperzy / Kłodzko (SP2) 2023-01-28 20/20
49 Otylia Pucztarska Traperzy / Kłodzko (SP2) 2023-01-28 20/20
50 Piotr Piątek Traperzy / Kłodzko (SP2) 2023-01-28 20/20
51 Szymon Gliwa Traperzy / Kłodzko (SP2) 2023-01-28 20/20
52 Tomasz Francuz Traperzy / Kłodzko (SP2) 2023-01-28 20/20
53 Weronika Nadratowska Traperzy / Kłodzko (SP2) 2023-01-28 20/20
54 Zbigniew Curyl Totutotam Świdnica 2023-02-06 20/20
55 Justyna Kuźba KKT Włóczykij / Rumia 2023-03-03 20/20
56 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach / Rumia 2023-03-03 20/20
57 Dariusz Walczyna PTTK O/ Radzyń Podlaski 2023-03-03 20/20
58 Danuta Milczarek WAŁBRZYCH 2023-11-05 20/20
59 Marcin Milczarek WAŁBRZYCH 2023-11-05 20/20
60 Jadwiga Ziarnowska Pszczoły i Trutnie Świdnica 2024-02-10 20/20
61 Krzysztof Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2024-02-10 20/20
62 Piotr Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2024-02-10 20/20
63 Łukasz Ziarnowski Pszczoły i Trutnie Świdnica 2024-02-10 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies