partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2020-08-17 17/17
II Dariusz Walczyna PTTK O/Radzyń Podlaski 2020-08-17 17/17
1 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2020-10-07 17/17
2 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-11-08 17/17
3 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-11-08 17/17
4 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2020-11-08 17/17
5 Gabriela Piechalak Pajęczno 2021-07-16 17/17
6 Monika Piechalak Pajęczno 2021-07-16 17/17
7 Patryk Piechalak Pajęczno 2021-07-16 17/17
8 Rafał Moryń Pajęczno 2021-07-16 17/17
9 Martyna Stypa Sandomierz 2021-07-17 17/17
10 Piotr Koziara Sandomierz 2021-07-17 17/17
11 Andrzej Pochopień Stryszawa 2021-07-30 17/17
12 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2021-08-08 17/17
13 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2021-08-08 17/17
14 Agnieszka Michałowska Warszawa 2021-11-17 17/17
15 Piotr Michałowski Warszawa 2021-11-17 17/17
16 Tadeusz Drwiła Zbylitowska Góra 2022-02-13 17/17
17 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-03-26 16/17
18 Beata Olender KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-03-26 16/17
19 Dariusz Olender KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-03-26 16/17
20 Gosia Grabowska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-03-26 16/17
21 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-03-26 16/17
22 Marek Makulus KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-03-26 16/17
23 Piotr walski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-03-26 16/17
24 Renata Wójcik KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-03-26 16/17
25 Teresa Makulus KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-03-26 16/17
26 Waldemar Grabowski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-03-26 16/17
27 Jerzy Świgoń Poznań 2022-05-16 17/17
28 Adriana Sobczak-Frynas Lublin 2022-06-19 17/17
29 Paulina Sobcza Lublin 2022-06-19 17/17
30 Sławomir Frynas Lublin 2022-06-19 17/17
31 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-07-04 17/17
32 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-08-08 17/17
33 Aleksandra Pajkowska Harcerski Oddział PTTK Mińsk Maz 2022-08-18 17/17
34 Joanna Sawicka Harcerski Oddział PTTK Mińsk Maz 2022-08-18 17/17
35 Kuba Pajkowski Harcerski Oddział PTTK Mińsk Maz 2022-08-18 17/17
36 Alicja POKRAKA Poniatowa 2023-04-14 17/17
37 Michał POKRAKA Poniatowa 2023-04-14 17/17
38 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2023-05-12 17/17
39 Monika Mielnikiewicz Kraków 2023-05-21 17/17
40 Jacek Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2023-05-28 17/17
41 Jarosław Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2023-05-28 17/17
42 Maria Głowacka skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2023-05-28 17/17
43 Ignacy Łukaszewicz Robakowo 2023-06-06 17/17
44 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2023-06-06 17/17
45 Tymon Łukaszewicz Robakowo 2023-06-06 17/17
46 Ewa Sasowska Kraków 2023-07-18 17/17
47 Marek Sasowski Kraków 2023-07-18 17/17
48 Marta Sasowska Kraków 2023-07-18 17/17

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies