partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2020-08-20 14/14
II Dariusz Walczyna O/PTTK Radzyń Podlaski 2020-08-20 14/14
1 Paweł Szubert Warszawa 2020-10-10 14/14
2 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2020-11-19 14/14
3 Andrzej Ruszkiewicz Międzyrzecze Górne 2020-12-27 14/14
4 Andrzej Krochmal HKT TREP PTTK Warszawa Praga 2021-03-08 14/14
5 Weronika Głąb Lublin 2021-03-08 14/14
6 Adam Skoczyński Plessino Pszczyna 2021-05-07 14/14
7 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2021-05-07 14/14
8 Roman Trocha Orientop Wrocław 2021-05-07 14/14
9 Piotr Ćwiliński PTTK O/Stołeczny 2021-07-03 14/14
10 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2021-07-23 14/14
11 Małgorzata Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2021-08-12 14/14
12 Jarosław Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2021-08-12 14/14
13 Ewa Kowalska-Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2021-08-12 14/14
14 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-09-18 14/14
15 Jerzy Świgoń Poznań 2021-09-27 14/14
16 Agnieszka Michałowska Warszawa 2021-09-29 14/14
17 Piotr MIchałowski Warszawa 2021-09-29 14/14
18 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2021-12-03 14/14
19 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2021-12-03 14/14
20 Jadwiga Ziarnowska Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-02-06 14/14
21 Krzysztof Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2022-02-06 14/14
22 Piotr Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2022-02-06 14/14
23 Łukasz Ziarnowski Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-02-06 14/14
24 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2022-02-10 14/14
25 Andrzej Pochopień Stryszawa 2022-04-24 14/14
26 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2022-07-14 14/14
27 Jacek Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2022-08-07 14/14
28 Jarosław Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2022-08-07 14/14
29 Maria Głowacka skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2022-08-07 14/14
30 Dariusz Kalinowski Warszawa 2022-08-09 14/14
31 Ewa Kalinowska Warszawa 2022-08-09 14/14
32 Agnieszka Osmelak Szczecin 2022-08-11 14/14
33 Leszek Osmelak Szczecin 2022-08-11 14/14
34 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2022-08-14 14/14
35 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2022-08-14 14/14
36 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2022-08-14 14/14
37 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-08-27 14/14
38 Tadeusz Klonowski Trąbki Wielkie 2022-10-05 14/14
39 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-10-29 14/14
40 Sławomir Frynas Lublin 2022-11-18 14/14
41 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-11-19 14/14
42 Izabella Sierzputowska UMISIE BYLEWLIMICIE Warszawa 2022-12-26 14/14
43 Michał Umiński UMISIE BYLEWLIMICIE Warszawa 2022-12-26 14/14
44 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-03-13 14/14
45 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2023-03-29 14/14
46 Bogdan Stempkowski PTSM Lubań 2023-04-03 14/14
47 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2023-05-03 14/14
48 Damian Murach HKT PTTK "Mobilek" Mińsk Mazowiecki 2023-05-07 14/14
49 Karina Jasińska HKT PTTK "Mobilek" Mińsk Mazowiecki 2023-05-07 14/14
50 Beata Bigos Poniatowa 2023-06-08 14/14
51 Robert Bigos Poniatowa 2023-06-08 14/14
52 Anna Natusiewicz Klub InO Stowarzysze 2023-06-09 14/14
53 Jacek Piekarski Brwinów 2023-06-09 14/14
54 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2023-06-09 14/14
55 Ewa Kurzawska Warszawa 2023-07-20 14/14
56 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-08-12 14/14
57 Arkaiusz Zaorski Od A do Zet 2023-08-12 14/14
58 Ilona Śpiewak Warszawa 2023-09-28 14/14
59 Mateusz Komorowski Warszawa 2023-09-28 14/14
60 Michał Stępniak Kotki Dorotki / Warszawa 2024-01-21 14/14
61 Tomasz Rekowski Morąg 2024-02-24 14/14
62 Jakub Zdybel Bogatynia 2024-03-01 14/14

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies