partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2020-08-20 12/12
II Dariusz Walczyna O/PTTK Radzyń Podlaski 2020-08-20 12/12
1 Paweł Szubert Warszawa 2020-10-10 12/12
2 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2020-10-24 12/12
3 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2020-11-19 12/12
4 Andrzej Ruszkiewicz Międzyrzecze Górne 2020-12-27 12/12
5 Andrzej Krochmal HKT TREP PTTK Warszawa Praga 2021-03-08 12/12
6 Weronika Głąb Lublin 2021-03-08 12/12
7 Adam Skoczyński Plessino Pszczyna 2021-05-07 12/12
8 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2021-05-07 12/12
9 Roman Trocha Orientop Wrocław 2021-05-07 12/12
10 Piotr Ćwiliński PTTK O/Stołeczny 2021-07-03 12/12
11 Małgorzata Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2021-08-12 12/12
12 Jarosław Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2021-08-12 12/12
13 Ewa Kowalska-Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2021-08-12 12/12
14 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-09-18 12/12
15 Jerzy Świgoń Poznań 2021-09-27 12/12
16 Agnieszka Michałowska Warszawa 2021-09-29 12/12
17 Piotr MIchałowski Warszawa 2021-09-29 12/12
18 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2021-12-03 12/12
19 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2021-12-03 12/12
20 Jadwiga Ziarnowska Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-02-06 12/12
21 Krzysztof Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2022-02-06 12/12
22 Piotr Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2022-02-06 12/12
23 Łukasz Ziarnowski Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-02-06 12/12
24 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2022-07-14 12/12
25 Jacek Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2022-08-07 12/12
26 Jarosław Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2022-08-07 12/12
27 Maria Głowacka skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2022-08-07 12/12
28 Dariusz Kalinowski Warszawa 2022-08-09 12/12
29 Ewa Kalinowska Warszawa 2022-08-09 12/12
30 Agnieszka Osmelak Szczecin 2022-08-11 12/12
31 Leszek Osmelak Szczecin 2022-08-11 12/12
32 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2022-08-14 12/12
33 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2022-08-14 12/12
34 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2022-08-14 12/12
35 Tadeusz Klonowski Trąbki Wielkie 2022-10-05 12/12
36 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-10-29 12/12
37 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2022-11-18 12/12
38 Sławomir Frynas Lublin 2022-11-18 12/12
39 Izabella Sierzputowska UMISIE BYLEWLIMICIE Warszawa 2022-12-26 12/12
40 Michał Umiński UMISIE BYLEWLIMICIE Warszawa 2022-12-26 12/12
41 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-03-13 12/12
42 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2023-03-29 12/12
43 Damian Murach HKT PTTK "Mobilek" Mińsk Mazowiecki 2023-05-07 12/12
44 Anna Natusiewicz Klub InO Stowarzysze 2023-06-09 12/12
45 Beata Bigos Poniatowa 2023-06-09 12/12
46 Jacek Piekarski Brwinów 2023-06-09 12/12
47 Robert Bigos Poniatowa 2023-06-09 12/12
48 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2023-06-09 12/12
49 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2023-06-10 12/12
50 Andrzej Pochopień Stryszawa 2023-06-11 12/12
51 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-07-11 12/12
52 Ewa Kurzawska Warszawa 2023-07-20 12/12
53 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-08-12 12/12
54 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-08-12 12/12
55 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2023-08-31 12/12
56 Ilona Śpiewak Warszawa 2023-09-28 12/12
57 Mateusz Komorowski Warszawa 2023-09-28 12/12
58 Bogdan Stempkowski PTSM Lubań 2023-11-01 12/12
59 Michał Stępniak Kotki Dorotki / Warszawa 2024-01-23 12/12
60 Eliza Wencelis-Sękalska Fundacja "Edus" Bielsko-Biała 2024-02-24 12/12
61 Marcelina Sękalska Fundacja "Edus" Bielsko-Biała 2024-02-24 12/12
62 Marcin Sękalski Fundacja "Edus" Bielsko-Biała 2024-02-24 12/12
63 Wiktoria Sękalska Fundacja "Edus" Bielsko-Biała 2024-02-24 12/12

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies