partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2020-08-20 10/10
II Dariusz Walczyna O/PTTK Radzyń Podlaski 2020-08-20 10/10
1 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2020-10-24 10/10
2 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2020-11-19 10/10
3 Adam Skoczyński Plessino Pszczyna 2021-05-07 10/10
4 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2021-05-07 10/10
5 Roman Trocha Orientop Wrocław 2021-05-07 10/10
6 Piotr Ćwiliński PTTK O/Stołeczny 2021-07-03 10/10
7 Małgorzata Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2021-08-12 9/10
8 Jarosław Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2021-08-12 9/10
9 Ewa Kowalska-Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2021-08-12 9/10
10 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-09-26 10/10
11 Jerzy Świgoń Poznań 2021-09-27 10/10
12 Agnieszka Michałowska Warszawa 2021-09-29 10/10
13 Piotr MIchałowski Warszawa 2021-09-29 10/10
14 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga, Lublin 2021-10-04 10/10
15 Weronika Głąb HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga, Lublin 2021-10-04 10/10
16 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2021-12-03 10/10
17 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2021-12-03 10/10
18 Jadwiga Ziarnowska Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-02-06 9/10
19 Krzysztof Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2022-02-06 9/10
20 Piotr Ziarnowski Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-02-06 9/10
21 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2022-02-11 10/10
22 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2022-07-14 10/10
23 Jacek Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2022-08-07 10/10
24 Jarosław Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2022-08-07 10/10
25 Maria Głowacka skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2022-08-07 10/10
26 Dariusz Kalinowski Warszawa 2022-08-09 10/10
27 Ewa Kalinowska Warszawa 2022-08-09 10/10
28 Agnieszka Osmelak Szczecin 2022-08-11 10/10
29 Leszek Osmelak Szczecin 2022-08-11 10/10
30 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2022-08-14 10/10
31 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2022-08-14 10/10
32 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2022-08-14 10/10
33 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-08-27 10/10
34 Tadeusz Klonowski Trąbki Wielkie 2022-10-06 10/10
35 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-10-29 10/10
36 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2022-11-18 10/10
37 Sławomir Frynas Lublin 2022-11-18 10/10
38 Izabella Sierzputowska UMISIE BYLEWLIMICIE Warszawa 2022-12-27 10/10
39 Michał Umiński UMISIE BYLEWLIMICIE Warszawa 2022-12-27 10/10
40 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-03-13 10/10
41 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2023-03-29 10/10
42 Damian Murach HKT PTTK "Mobilek" Mińsk Mazowiecki 2023-05-07 10/10
43 Karina Jasińska HKT PTTK "Mobilek" Mińsk Mazowiecki 2023-05-07 10/10
44 Anna Natusiewicz Klub InO Stowarzysze 2023-06-09 10/10
45 Beata Bigos Poniatowa 2023-06-09 10/10
46 Jacek Piekarski Brwinów 2023-06-09 10/10
47 Robert Bigos Poniatowa 2023-06-09 10/10
48 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2023-06-09 10/10
49 Andrzej Pochopień Stryszawa 2023-06-11 10/10
50 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-07-11 10/10
51 Ewa Kurzawska Warszawa 2023-07-20 10/10
52 Ilona Śpiewak Warszawa 2023-09-28 10/10
53 Mateusz Komorowski Warszawa 2023-09-28 10/10
54 Beata Bargiel Warszawa 2023-12-24 10/10
55 Włodzimierz Bargiel Warszawa 2023-12-24 10/10
56 Michał Stępniak Kotki Dorotki / Warszawa 2024-01-21 10/10
57 Tomasz Rekowski Morąg 2024-02-24 10/10
58 Eliza Wencelis-Sękalska Fundacja "Edus" Bielsko-Biała 2024-03-03 10/10
59 Marcelina Sękalska Fundacja "Edus" Bielsko-Biała 2024-03-03 10/10
60 Marcin Sękalski Fundacja "Edus" Bielsko-Biała 2024-03-03 10/10
61 Wiktoria Sękalska Fundacja "Edus" Bielsko-Biała 2024-03-03 10/10

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies