partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Roman Trocha Dzierżoniów 2020-10-01 18/18
1 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2020-10-05 18/18
2 Agata Hruszowiec To Tu To Tam Świdnica 2020-11-01 18/18
3 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie Świdnica 2020-11-01 18/18
4 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie Świdnica 2020-11-01 18/18
5 Karolina Górska Poznań 2020-11-03 18/18
6 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga 2020-11-03 18/18
7 Wioletta Ziobrowska Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-11-08 18/18
8 Ryszard Ziobrowski Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-11-08 18/18
9 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie / Świdnica 2020-11-08 18/18
10 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-11-15 18/18
11 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-11-15 18/18
12 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-12-19 18/18
13 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-12-19 18/18
14 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-12-19 18/18
15 Agnieszka Klimas-Tyńska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2021-02-28 18/18
16 Karolina Tyńska To tu to tam/Świdnica 2021-03-28 18/18
17 Sandra Matyszczyk TOTUTOTAM Świdnica 2021-03-28 18/18
18 Ewa Matyszczyk-Borońska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2021-03-28 18/18
19 Angelika Borońska TOTUTOTAM Świdnica 2021-03-28 18/18
20 Zosia Malczyk TOTUTOTAM Świdnica 2021-03-28 18/18
21 Amelia Jaskuła TOTUTOTAM Świdnica 2021-03-28 18/18
22 Adam Dębek ToTuToTam Świdnica 2021-03-28 18/18
23 Jadwiga Ziarnowska Pszczoły i Trutnie Świdnica 2021-03-28 18/18
24 Krzysztof Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2021-03-28 18/18
25 Piotr Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2021-03-28 18/18
26 Łukasz Ziarnowski Pszczoły i Trutnie Świdnica 2021-03-29 18/18
27 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2021-05-01 18/18
28 Tomasz Jędrzejczak Orientop Wrocław 2021-05-01 18/18
29 Agnieszka Michałowska Warszawa 2021-06-16 18/18
30 Piotr Michałowski Warszawa 2021-06-16 18/18
31 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-06-23 18/18
32 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2021-07-04 18/18
33 Zbigniew Curyl ToTuToTam Świdnica 2021-10-16 18/18
34 Hania Dębek To Tu To Tam 2022-02-19 17/17
35 Alicja Pospieszała Mierzyn 2022-03-03 18/18
36 Anna Nizioł Mierzyn 2022-03-03 18/18
37 Jan Nizioł Mierzyn 2022-03-03 18/18
38 Marek Pospieszała Mierzyn 2022-03-03 18/18
39 Danuta Milczarek WAŁBRZYCH 2022-05-03 18/18
40 Marcin Milczarek WAŁBRZYCH 2022-05-03 18/18
41 Dominik Pruss Taperzy Kłodzko 2022-07-10 18/18
42 Marcin Kruszczyński PTTK Koszalin 2022-08-24 18/18
43 Lena Kruszczyńska PTTK Koszalin 2022-08-24 18/18
44 Sławomir Frynas Lublin 2023-01-15 18/18
45 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-08-17 18/18
46 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-11-12 18/18
47 Marek Koba Jaworzno 2023-11-25 18/18
48 Martyna Stypa Sandomierz 2024-03-07 18/18
49 Piotr Koziara Sandomierz 2024-03-07 18/18
50 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2024-03-16 18/18
51 Honorata Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2024-03-16 18/18
52 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2024-03-16 18/18
53 Wojciech Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2024-03-16 18/18

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies