partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-07-20 30/30
II Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-07-20 30/30
1 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2020-07-23 30/30
2 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2020-08-20 30/30
3 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-12-20 30/30
4 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-12-20 30/30
5 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-12-20 30/30
6 Danuta Milczarek Wałbrzych 2021-01-24 30/30
7 Marcin Milczarek Wałbrzych 2021-01-24 30/30
8 Agnieszka Michałowska Warszawa 2021-03-28 30/30
9 Piotr Michałowski Warszawa 2021-03-28 30/30
10 Agnieszka Wittig PTSM Lubań 2021-06-16 30/30
11 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2021-06-16 30/30
12 Dominik Pruss Kłodzko - Traperzy (sp. 2) 2021-07-10 30/30
13 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-07-24 30/30
14 Antonia Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-07-24 30/30
15 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-07-24 30/30
16 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-08-04 30/30
17 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-08-22 30/30
18 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-10-17 30/30
19 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2021-12-06 30/30
20 Agata Hruszowiec To Tu To Tam Świdnica 2022-01-09 30/30
21 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-01-09 30/30
22 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-01-09 30/30
23 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-02-02 30/30
24 Marcin Maciejewski Wrocław 2022-02-12 30/30
25 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-08-21 30/30
26 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-11-07 30/30
27 Łukasz Smużny Wałbrzych 2022-11-20 30/30
28 Zbigniew Curyl Totutotam Świdnica 2022-11-28 30/30
29 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-12-27 30/30
30 Sławomir Frynas Lublin 2023-05-01 30/30
31 Andrzej Pochopień Stryszawa 2023-06-20 30/30
32 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2023-07-08 30/30
33 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-07-22 30/30
34 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-07-22 30/30
35 Barbara Adamczyk PTSM Lubań 2023-10-04 29/29
36 Martyna Stypa Sandomierz 2024-01-19 30/30
37 Piotr Koziara Sandomierz 2024-01-19 30/30
38 Jakub Zdybel Bogatynia 2024-02-02 30/30
39 Filip Świło Świdnica 2024-02-23 30/30
40 Hania Sajdak Świdnica 2024-03-28 30/30

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies