partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-07-15 27/27
1 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-07-15 27/27
2 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2020-07-23 27/27
3 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2020-09-09 27/27
4 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-12-20 27/27
5 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-12-20 27/27
6 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-12-20 27/27
7 Agata Hruszowiec To Tu To Tam Świdnica 2021-01-06 27/27
8 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2021-01-06 27/27
9 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2021-01-06 27/27
10 Danuta Milczarek Wałbrzych 2021-01-16 27/27
11 Marcin Milczarek Wałbrzych 2021-01-16 27/27
12 Sara Szczegóła ZHP Zielona Góra 2021-01-23 27/27
13 Ewelina Majorkiewicz Grudziądz 2021-01-23 27/27
14 Bartosz Mróz Grudziądz 2021-01-23 27/27
15 Agnieszka Michałowska Warszawa 2021-03-28 27/27
16 Piotr Michałowski Warszawa 2021-03-28 27/27
17 Ziemowit Wójcik Orientop Wrocław 2021-06-10 27/27
18 Wojciech Wójcik Orientop Wrocław 2021-06-10 27/27
19 Dominik Pruss Kłodzko - Traperzy (sp. 2) 2021-07-10 27/27
20 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-07-25 27/27
21 Antonia Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-07-25 27/27
22 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-07-25 27/27
23 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-08-04 27/27
24 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-08-22 27/27
25 Lucyna Koczan PTSM LUBAŃ 2021-10-15 27/27
26 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-10-17 27/27
27 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-02-05 27/27
28 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-05-09 27/27
29 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-09-26 27/27
30 Adam Ratyński Warszawa 2022-10-10 27/27
31 Katarzyna Koszyk Warszawa 2022-10-10 27/27
32 Beata Bargiel Warszawa 2022-10-26 27/27
33 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-11-07 27/27
34 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2022-11-23 27/27
35 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2022-11-23 27/27
36 Zbigniew Curyl Totutotam Świdnica 2022-11-28 27/27
37 Edward Fudro Police 2022-12-01 27/27
38 Justyna Kuźba KKT Włóczykij / Rumia 2023-03-02 27/27
39 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach / Rumia 2023-03-02 27/27
40 Dariusz Walczyna PTTK O/ Radzyń Podlaski 2023-03-02 27/27
41 Sławomir Frynas Lublin 2023-05-01 26/26
42 Andrzej Pochopień Stryszawa 2023-06-20 27/27
43 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-07-22 26/26
44 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-07-22 26/26
45 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga 2023-10-25 27/27
46 Weronika Głąb Lublin 2023-10-25 27/27
47 Agnieszka Kowalska Wałcz 2023-11-04 27/27
48 Przemysław Nowak Sokoły Wędrowne / Poznań 2023-11-04 27/27
49 Zofia Kowalska Wałcz 2023-11-04 27/27
50 Martyna Stypa Sandomierz 2024-01-16 27/27
51 Piotr Koziara Sandomierz 2024-01-16 27/27
52 Amelia Gus Grudziądz 2024-02-15 27/27
53 Dawid Gus Grudziądz 2024-02-15 27/27

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies