partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-11-15 30/30
II Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-11-15 30/30
1 Agata Hruszowiec To Tu To Tam Świdnica 2021-01-06 30/30
2 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2021-01-06 30/30
3 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2021-01-06 30/30
4 Danuta Milczarek Wałbrzych 2021-01-16 30/30
5 Marcin Milczarek Wałbrzych 2021-01-16 30/30
6 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2021-01-24 30/30
7 Agnieszka Michałowska Warszawa 2021-03-28 30/30
8 Piotr Michałowski Warszawa 2021-03-28 30/30
9 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2021-06-10 30/30
10 Ziemowit Wójcik Orientop Wrocław 2021-06-10 30/30
11 Wojciech Wójcik Orientop Wrocław 2021-06-10 30/30
12 Dominik Pruss Kłodzko - Traperzy (sp. 2) 2021-07-10 30/30
13 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-07-25 30/30
14 Antonia Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-07-25 30/30
15 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-07-25 30/30
16 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-08-04 30/30
17 Jacek Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2021-08-07 30/30
18 Jarosław Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2021-08-07 30/30
19 Maria Głowacka skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2021-08-07 30/30
20 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-08-22 30/30
21 Zbigniew Curyl ToTuToTam Świdnica 2021-10-07 30/30
22 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-10-17 30/30
23 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-02-05 30/30
24 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-06-01 27/27
25 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-09-26 30/30
26 Adam Ratyński Warszawa 2022-10-10 30/30
27 Katarzyna Koszyk Warszawa 2022-10-10 30/30
28 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-11-07 30/30
29 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2022-11-23 30/30
30 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2022-11-23 30/30
31 Edward Fudro Police 2022-12-01 30/30
32 Justyna Kuźba KKT Włóczykij / Rumia 2023-03-02 30/30
33 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach / Rumia 2023-03-02 30/30
34 Dariusz Walczyna PTTK O/ Radzyń Podlaski 2023-03-02 30/30
35 Sławomir Frynas Lublin 2023-05-01 30/30
36 Andrzej Pochopień Stryszawa 2023-05-10 30/30
37 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-07-22 30/30
38 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-07-22 30/30
39 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga 2023-10-25 30/30
40 Weronika Głąb Lublin 2023-10-25 30/30
41 Agnieszka Kowalska Wałcz 2023-11-04 30/30
42 Przemysław Nowak SokołyWędrowne / Poznań 2023-11-04 24/24
43 Zofia Kowalska Wałcz 2023-11-04 30/30
44 Martyna Stypa Sandomierz 2024-01-17 30/30
45 Piotr Koziara Sandomierz 2024-01-17 30/30

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies