partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2020-12-01 20/20
1 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2020-12-06 20/20
2 Paweł Rozwadowski Brwinów 2020-12-06 20/20
3 Agnieszka Michałowska Warszawa 2020-12-13 20/20
4 Piotr Michałowski Warszawa 2020-12-13 20/20
5 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-12-19 20/20
6 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-12-19 20/20
7 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-12-29 20/20
8 Emil Jakóbiak Legionowo 2021-02-20 20/20
9 Grzegorz Jakóbiak Legionowo 2021-02-20 20/20
10 Tadeusz Pomorski TKPZ Brzeźnica 2021-02-20 20/20
11 Karolina Warmiak TKPZ Brzeźnica 2021-02-20 20/20
12 Martyna Kominek TKPZ Brzeźnica 2021-02-20 20/20
13 Wiktoria Uzdowska TKPZ Brzeźnica 2021-02-20 20/20
14 Anna Górecka KTM PTTK O/"Ursus" 2021-02-26 20/20
15 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/"Ursus" 2021-02-26 20/20
16 Ewa Kurzawska Warszawa 2021-03-06 20/20
17 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga 2021-03-07 20/20
18 Aleksander Szczygielski Piastów 2021-04-02 20/20
19 Beata Bargiel Warszawa 2021-04-08 20/20
20 Włodzimierz Bargiel Warszawa 2021-04-08 20/20
21 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-04-18 20/20
22 Przemysław Witczak Warszawa 2021-04-24 20/20
23 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2021-06-03 20/20
24 Jacek Kasprzak Warszawa 2021-06-03 20/20
25 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2021-08-03 20/20
26 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2021-11-12 20/20
27 Beata Domin Bydgoszcz 2021-11-12 20/20
28 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-04-19 20/20
29 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-04-19 20/20
30 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-05-15 20/20
31 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-05-15 20/20
32 Wojciech Drozda Warszawa 2022-07-07 20/20
33 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-08-21 20/20
34 Piotr Gębarowski MoPi.Team / Warszawa 2022-08-27 20/20
35 Dariusz Kalinowski Warszawa 2023-04-13 18/18
36 Ewa Kalinowska Warszawa 2023-04-13 18/18
37 Dominika Mielewczyk Warszawa 2023-05-01 20/20
38 Krzysztof Stańczyk MKT-K Warszawa 2023-05-13 14/14
39 Piotr Ćwiliński PTTK O/Stołeczny 2023-07-09 20/20
40 Barbara Figura Neu-Ulm 2023-09-28 20/20
41 Wiesław Szlachta Warszawa 2023-09-28 20/20
42 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2024-03-21 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies