partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Alicja Pospieszała Mierzyn 2021-03-20 17/17
1 Anna Nizioł Mierzyn 2021-03-21 17/17
2 Jan Nizioł Mierzyn 2021-03-21 17/17
3 Marek Pospieszała Mierzyn 2021-03-21 17/17
4 Agnieszka Michałowska Warszawa 2021-07-12 17/17
5 Piotr Michałowski Warszawa 2021-07-12 17/17
6 Maciej Zawadzki Warszawa 2021-08-19 18/18
7 Krzysztof Zawadzki Warszawa 2021-08-19 18/18
8 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-01-15 17/17
9 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2022-01-16 17/17
10 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2022-01-16 17/17
11 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-03-13 17/17
12 Jacek Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2022-06-18 17/17
13 Jarosław Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2022-06-18 17/17
14 Maria Głowacka skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2022-06-18 17/17
15 BOGUMIŁA WIĘCKOWSKA KOZIEGŁOWY 2022-07-02 17/17
16 HELENA WIĘCKOWSKA KOZIEGŁOWY 2022-07-02 17/17
17 LUIZA WIĘCKOWSKA KOZIEGŁOWY 2022-07-02 17/17
18 PRZEMYSŁAW WIĘCKOWSKI KOZIEGŁOWY 2022-07-02 17/17
19 Ernest Adamek Oborniki 2022-07-09 17/17
20 Hubert Adamek Oborniki 2022-07-09 17/17
21 Kornelia Adamek Oborniki 2022-07-09 17/17
22 Agnieszka Podgruszewska Międzychód 2022-07-29 17/17
23 Alan Parulski Międzychód 2022-07-29 17/17
24 Lena Podgruszewska Międzychód 2022-07-29 17/17
25 Kamila Budzińska Pttk "Meblarz" w Swarzędzu 2022-09-17 17/17
26 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-10-09 17/17
27 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-10-19 17/17
28 Marcin Szajko Bemowo Orienteering Team 2022-10-19 17/17
29 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-03-24 17/17
30 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-03-24 17/17
31 Ignacy Łukaszewicz Robakowo 2023-07-14 17/17
32 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2023-07-14 17/17
33 Tymon Łukaszewicz Robakowo 2023-07-14 17/17
34 Antoni Kowalski KTP KRWINKA Poniatowa 2023-07-15 17/17
35 Katarzyna Kowalska KTP KRWINKA Poniatowa 2023-07-15 17/17
36 Piotr Kowalski KTP KRWINKA Poniatowa 2023-07-15 17/17
37 Jacek Zdenicki SKKT "JAZ" Dzierzkowice 2023-07-15 17/17
38 Wojciech Drozda Warszawa 2023-07-15 17/17
39 Elżbieta Kaznowska-Maciążek AZYMUT Lublin 2023-07-15 17/17
40 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2023-07-15 17/17

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies