partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2021-04-10 16/16
1 Przemysław Witczak Warszawa 2021-04-22 16/16
2 Ania Natusiewicz Klub InO Stowarzysze / Warszawa 2021-04-22 16/16
3 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze / Warszawa 2021-04-22 16/16
4 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze / Warszawa 2021-04-22 16/16
5 Piotr Osiński Warszawa 2021-04-25 16/16
6 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2021-04-27 16/16
7 Monika Zawadzka Zdezorientowani 2021-04-27 16/16
8 Arkadiusz Zaorski Zdezorientowani 2021-04-27 16/16
9 Anna Zaorska Zdezorientowani 2021-04-27 16/16
10 Agnieszka Michałowska Warszawa 2021-04-30 16/16
11 Piotr Michałowski Warszawa 2021-04-30 16/16
12 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2021-05-09 16/16
13 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-05-11 16/16
14 Andrzej Kowalski Warszawa, Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera. 2021-05-13 16/16
15 Agnieszka Król Pędzące Króliki 2021-05-16 16/16
16 Adam Król Pędzące Króliki 2021-05-16 16/16
17 Anna Król Pędzące Króliki 2021-05-16 16/16
18 Michał Król Pędzące Króliki 2021-05-16 16/16
19 Katarzyna Koszyk Warszawa 2021-05-20 16/16
20 Adam Ratyński Warszawa 2021-05-20 16/16
21 Wojciech Drozda HKT TREP PTTK Warszawa 2021-05-30 16/16
22 Agata Młotek Warszawa, Wólka Łęczeszycka 2021-06-06 16/16
23 Paweł Sobczak Warszawa, Wólka Łęczeszycka 2021-06-06 16/16
24 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2021-06-27 16/16
25 Korniluk Adam Warszawa 2021-07-09 16/16
26 Korniluk Anna Warszawa 2021-07-09 16/16
27 Korniluk Jan Warszawa 2021-07-09 16/16
28 Korniluk Radosław Warszawa 2021-07-09 16/16
29 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2021-07-22 16/16
30 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2021-07-22 16/16
31 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga 2021-07-25 16/16
32 Dorota Kamińska Józefów 2021-09-05 16/16
33 Maciej Szczęśniak Józefów 2021-09-05 16/16
34 Aleksander Szczygielski Piastów 2021-11-06 16/16
35 Ania Zaremba Ursynów 2021-11-06 16/16
36 Katarzyna Domosławska-Żylińska Warszawa 2022-01-22 16/16
37 Klara Żylińska Warszawa 2022-01-22 16/16
38 Klementyna Żylińska Warszawa 2022-01-22 16/16
39 Waldemar Żyliński Warszawa 2022-01-22 16/16
40 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-03-07 16/16
41 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-03-19 16/16
42 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-04-14 16/16
43 Piotr Ćwiliński PTTK O/Stołeczny 2022-06-16 16/16
44 Piotr Gębarowski MoPi.Team 2022-06-19 16/16
45 Szymon Górka Warszawa 2022-07-17 16/16
46 Paweł Szubert Warszawa 2023-02-24 12/12
47 Grzegorz Brzeziński WARSZAWA SP 63 2023-04-14 16/16
48 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2023-05-28 16/16
49 Kamil Buczek Otwock 2023-06-11 16/16
50 Marta Czajka Warszawa 2023-06-11 16/16

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies