partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-12-02 30/30
1 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2020-12-06 30/30
2 Krzysztof Miaśkiewicz Orientop Wrocław 2020-12-06 30/30
3 Sylwia Miaśkiewicz Orientop Wrocław 2020-12-06 30/30
4 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2021-01-10 30/30
5 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2021-01-24 30/30
6 Marcin Milczarek Wałbrzych 2021-05-08 30/30
7 Danuta Milczarek Wałbrzych 2021-05-08 30/30
8 Agnieszka Michałowska Warszawa 2021-07-24 30/30
9 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-07-24 30/30
10 Antonia Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-07-24 30/30
11 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-07-24 30/30
12 Piotr Michałowski Warszawa 2021-07-24 30/30
13 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-08-03 30/30
14 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-08-22 30/30
15 Jarosław Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2021-10-10 30/30
16 Agata Hruszowiec To Tu To Tam Świdnica 2022-01-09 30/30
17 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-01-09 30/30
18 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-01-09 30/30
19 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-02-02 30/30
20 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2022-03-30 30/30
21 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2022-03-30 30/30
22 Jadwiga Ziarnowska Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-04-18 30/30
23 Krzysztof Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2022-04-18 30/30
24 Piotr Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2022-04-18 30/30
25 Łukasz Ziarnowski Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-04-18 30/30
26 Adam Ratyński Warszawa 2022-10-10 13/13
27 Katarzyna Koszyk Warszawa 2022-10-10 13/13
28 Dominik Pruss Klub Krajoznawców Sokoły Wędrowne, Kłodzko 2022-11-22 30/30
29 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-12-22 30/30
30 Andrzej Pochopień Stryszawa 2023-04-28 30/30
31 Sławomir Frynas Lublin 2023-04-30 30/30
32 Wojciech Wójcik Orientop Wrocław 2023-09-13 30/30
33 Ziemowit Wójcik Orientop Wrocław 2023-09-13 30/30
34 Agnieszka Kowalska Wałcz 2023-11-04 30/30
35 Zofia Kowalska Wałcz 2023-11-04 30/30
36 Przemysław Nowak Sokoły Wędrowne / Poznań 2023-11-05 30/30
37 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-11-10 30/30
38 Martyna Stypa Sandomierz 2024-01-20 22/22
39 Piotr Koziara Sandomierz 2024-01-20 22/22

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies