partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Walczyna PTTK O/Radzyń Podlaski 2021-06-02 16/16
II Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2021-06-02 16/16
1 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2021-07-02 16/16
2 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2021-07-02 16/16
3 Katarzyna Rojek Wiatr we włosach/Gdańsk 2021-07-02 14/16
4 Wojciech Rojek Wiatr we włosach/Gdańsk 2021-07-02 14/16
5 Małgorzata Arendt Rumia 2021-07-03 16/16
6 Iwona Gniewkowska SKKT Włóczykij / Rumia 2021-07-03 16/16
7 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-07-03 16/16
8 Beata Grobelna Gdańsk 2021-07-03 16/16
9 Małgorzata Konieczka Gdynia 2021-07-03 16/16
10 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij / Rumia 2021-07-03 16/16
11 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij / Rumia 2021-07-03 16/16
12 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach / Rumia 2021-07-03 16/16
13 Przemysław Witczak Warszawa 2021-07-04 16/16
14 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2021-07-04 16/16
15 Roman Trocha Orientop Wrocław 2021-07-04 16/16
16 Sławomir Frynas Lublin 2021-07-04 16/16
17 Adriana Sobczak-Frynas Lublin 2021-07-04 16/16
18 Agnieszka Szymczak Świdnik 2021-07-04 16/16
19 Jacek Szymczak Świdnik 2021-07-04 16/16
20 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2021-07-04 16/16
21 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/ "Ursus" 2021-07-04 16/16
22 Anna Górecka KTM PTTK O/ "Ursus" 2021-07-04 16/16
23 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-07-05 16/16
24 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-07-05 16/16
25 Agnieszka Michałowska Warszawa 2021-08-08 16/16
26 Piotr Michałowski Warszawa 2021-08-08 16/16
27 Bogumiła Nawrot Warszawa 2021-10-10 16/16
28 Grażyna Orłowska Warszawa 2021-10-10 16/16
29 Hanna Remiszewska Warszawa 2021-10-10 16/16
30 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2021-10-10 16/16
31 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-07-01 16/16
32 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-07-01 16/16
33 Agata Malczewska Klub InO Skróty Radom 2022-07-01 16/16
34 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-07-01 16/16
35 Ryszard Ziobrowski Świdnica Pszczoły i Trutnie 2022-07-28 16/16
36 Wioletta Ziobrowska Świdnica Pszczoły i Trutnie 2022-07-28 16/16
37 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2023-01-06 16/16
38 Jacek Kasprzak Warszawa 2023-01-06 16/16
39 Jacek Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2023-04-30 16/16
40 Jarosław Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2023-04-30 16/16
41 Maria Głowacka skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2023-04-30 16/16
42 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-09-10 16/16
43 Agnieszka Tonkowicz Elbląg 2023-09-16 16/16
44 Piotr frankowski Elblag 2023-09-16 16/16

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies