partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2021-06-02 13/13
1 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2021-07-02 13/13
2 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2021-07-02 13/13
3 Małgorzata Arendt Rumia 2021-07-02 13/13
4 Iwona Gniewkowska SKKT Włóczykij / Rumia 2021-07-02 13/13
5 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-07-02 13/13
6 Beata Grobelna Gdańsk 2021-07-02 13/13
7 Małgorzata Konieczka Gdynia 2021-07-02 13/13
8 Joanna Kuźba SKKT Włóczykij / Rumia 2021-07-02 13/13
9 Justyna Kuźba SKKT Włóczykij / Rumia 2021-07-02 13/13
10 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach / Rumia 2021-07-02 13/13
11 Katarzyna Rojek Wiatr we włosach/Gdańsk 2021-07-02 13/13
12 Wojciech Rojek Wiatr we włosach/Gdańsk 2021-07-02 13/13
13 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2021-07-04 13/13
14 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2021-07-04 13/13
15 Roman Trocha Orientop Wrocław 2021-07-04 13/13
16 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-07-05 13/13
17 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-07-05 13/13
18 Agnieszka Michałowska Warszawa 2021-08-08 13/13
19 Piotr Michałowski Warszawa 2021-08-08 13/13
20 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/ "Ursus" 2021-08-22 13/13
21 Anna Górecka KTM PTTK O/ "Ursus" 2021-08-22 13/13
22 Adrian Trzciński PTTK Iława, Fijewo 2021-10-30 13/13
23 Amelia Bloch PTTK Iława, Tuszewo 2021-10-30 13/13
24 Andrzej Truszczyński PTTK Iława 2021-10-30 13/13
25 Barbara Benc PTTK Iława 2021-10-30 13/13
26 Iwona Dudek PTTK Iława, Lubawa 2021-10-30 13/13
27 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2021-10-30 13/13
28 Krzysztof Truszczyński PTTK Iława 2021-10-30 13/13
29 Lena Gross-Zalewska PTTK Iława, Fijewo 2021-10-30 13/13
30 Magda Pawlik PTTK Iława, Fijewo 2021-10-30 13/13
31 Maja Jaskulska PTTK Iława, Lubawa 2021-10-30 13/13
32 Marcel Szwarc PTTK Iława, Montowo 2021-10-30 13/13
33 Mateusz Pawlik PTTK Iława, Tuszewo 2021-10-30 13/13
34 Nikola Szałkowska PTTK Iława, Fijewo 2021-10-30 13/13
35 Oliwia Rogalewska PTTK Iława, Tuszewo 2021-10-30 13/13
36 Paweł Kabaciński PTTK Iława, Tuszewo 2021-10-30 13/13
37 Piotr Truszczyński PTTK Iława 2021-10-30 13/13
38 Sandra Savary Rasenburg 2021-10-30 13/13
39 Zbigniew Benc PTTK Iława 2021-10-30 13/13
40 Zuzia Trojanowska PTTK Iława, Lubawa 2021-10-30 13/13
41 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-07-01 13/13
42 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-07-01 13/13
43 Agata Malczewska Klub InO Skróty Radom 2022-07-01 13/13
44 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-07-01 13/13
45 Ryszard Ziobrowski Świdnica Pszczoły i Trutnie 2022-07-28 13/13
46 Wioletta Ziobrowska Świdnica Pszczoły i Trutnie 2022-07-28 13/13
47 Jacek Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2023-04-30 13/13
48 Jarosław Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2023-04-30 13/13
49 Maria Głowacka skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2023-04-30 13/13
50 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-07-29 13/13
51 Arkaiusz Zaorski Od A do Zet 2023-07-29 13/13
52 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-09-10 13/13
53 Agnieszka Tonkowicz Elbląg 2023-09-16 13/13
54 Hubert Klonowski Brodnica 2024-02-04 13/13
55 Kacper Kukla Brodnica 2024-02-04 13/13
56 Marek Klonowski Brodnica 2024-02-04 13/13

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies