partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2021-06-01 22/22
1 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2021-06-18 22/22
2 Jarosław Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2021-06-24 22/22
3 Agnieszka Michałowska Warszawa 2021-06-27 22/22
4 Piotr Michałowski Warszawa 2021-06-27 22/22
5 Wojciech Drozda Warszawa 2021-06-27 22/22
6 Agata Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2021-06-28 22/22
7 Ewa Kurzawska Warszawa 2021-06-28 22/22
8 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2021-06-28 22/22
9 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-07-03 22/22
10 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga 2021-07-04 22/22
11 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2021-07-23 22/22
12 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2021-07-23 22/22
13 Małgorzata Antosik Warszawa 2021-07-23 22/22
14 Agata Młotek Warszawa, Wólka Łęczeszycka 2021-07-25 22/22
15 Paweł Sobczak Warszawa, Wólka Łęczeszycka 2021-07-25 22/22
16 Adam Ratyński Warszawa 2021-07-26 22/22
17 Katarzyna Koszyk Warszawa 2021-07-26 22/22
18 Małgorzata Załubiniak Warszawa 2021-07-26 22/22
19 Piotr Ćwiliński PTTK O/Stołeczny 2021-08-07 22/22
20 Piotr Gębarowski MoPi.Team 2021-08-22 22/22
21 Joanna Dąbrowska Warszawa 2021-09-05 22/22
22 Tomasz Siczek Warszawa 2021-09-05 22/22
23 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2021-09-09 22/22
24 Korniluk Adam Warszawa 2021-09-12 22/22
25 Korniluk Anna Warszawa 2021-09-12 22/22
26 Korniluk Jan Warszawa 2021-09-12 22/22
27 Korniluk Radosław Warszawa 2021-09-12 22/22
28 Daniel Halicki Szczecin 2021-09-27 22/22
29 Katarzyna Halicka Szczecin 2021-09-27 22/22
30 Aleksander Szczygielski Piastów 2021-10-06 22/22
31 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2021-11-14 22/22
32 Beata Domin Bydgoszcz 2021-11-14 22/22
33 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-03-27 22/22
34 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2022-04-23 22/22
35 Przemysław Witczak Warszawa 2022-05-19 22/22
36 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-05-20 22/22
37 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-05-20 22/22
38 Adam Król Pędzące Króliki 2022-05-29 22/22
39 Agnieszka Król Pędzące Króliki 2022-05-29 22/22
40 Anna Król Pędzące Króliki 2022-05-29 22/22
41 Michał Król Pędzące Króliki 2022-05-29 22/22
42 Dariusz Kalinowski Warszawa 2022-06-16 22/22
43 EWA Kalinowska Warszawa 2022-06-16 22/22
44 Emil Jakóbiak Legionowo 2022-06-22 22/22
45 Grzegorz Jakóbiak Legionowo 2022-06-22 22/22
46 Patryk Sasim Zielonki Wieś 2022-06-22 22/22
47 Agata Malczewska Klub InO "Skróty" Radom 2022-06-30 22/22
48 Dominik Kondratowicz Klub InO "Skróty" Radom 2022-06-30 22/22
49 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-06-30 22/22
50 Dominik Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2022-07-02 22/22
51 Ignacy Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2022-07-02 22/22
52 Julita Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2022-07-02 22/22
53 Józef Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2022-07-02 22/22
54 Krzysztof Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2022-07-02 22/22
55 Maria Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2022-07-02 22/22
56 Danuta Ogdowska Rumia 2022-07-05 22/22
57 Joanna Kuźba Rumia 2022-07-05 22/22
58 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2022-07-05 22/22
59 Anna Malanowska Warszawa 2022-07-15 22/22
60 Szymon Górka Warszawa 2022-07-17 22/22
61 Leszek Adamski Warszawa 2022-07-19 22/22
62 Emilia Lipska TKPZ Brzeźnica 2022-08-02 22/22
63 Szymon Krawczyk TKPZ Brzeźnica 2022-08-02 22/22
64 Szymon Sikora TKPZ Brzeźnica 2022-08-02 22/22
65 Tadeusz Pomorski TKPZ Brzeźnica 2022-08-02 22/22
66 Wiktoria Woźniak TKPZ Brzeźnica 2022-08-02 22/22
67 Katarzyna Domosławska-Żylińska Warszawa 2022-10-08 22/22
68 Klara Żylińska Warszawa 2022-10-08 22/22
69 Klementyna Żylińska Warszawa 2022-10-08 22/22
70 Waldemar Żyliński Warszawa 2022-10-08 22/22
71 Tomasz Skowroński TSA 2022-10-12 22/22
72 Ala Tomankiewicz Warszawa 2022-10-23 20/20
73 Beata Bargiel Warszawa 2022-10-23 20/20
74 Marek Tomankiewicz Warszawa 2022-10-23 20/20
75 Sławomir Frynas Lublin 2022-10-23 22/22
76 Anna Gołaszewska Gdańsk 2022-11-09 22/22
77 Maciej Zawadzki Warszawa 2022-11-27 22/22
78 Magdalena Rajska-Zawadzka Warszawa 2022-11-27 22/22
79 Marcin Zawadzki Warszawa 2022-11-27 22/22
80 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2023-01-08 22/22
81 Jacek Kasprzak Warszawa 2023-01-08 22/22
82 Ignacy Łukaszewicz Robakowo 2023-06-05 22/22
83 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2023-06-05 22/22
84 Tymon Łukaszewicz Robakowo 2023-06-05 22/22
85 Irena Sokół Zaścianki 2023-09-28 22/22
86 Tomasz Rekowski Morąg 2023-10-08 22/22

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies