partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2021-05-14 20/20
II Dariusz Walczyna O/PTTK Radzyń Podlaski 2021-05-14 20/20
III Joanna Kuźba Włóczykij / Rumia 2021-05-14 20/20
IV Justyna Kuźba Włóczykij/Rumia 2021-05-14 20/20
1 Iwona Gniewkowska Włóczykij/Rumia 2021-05-14 20/20
2 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-05-14 20/20
3 Małgorzata Konieczka Gdynia 2021-05-16 19/20
4 Grażyna Ligęza Gdynia 2021-05-16 19/20
5 Katarzyna Rojek Wiatr we włosach/Gdańsk 2021-05-19 20/20
6 Wojciech Rojek Wiatr we włosach/Gdańsk 2021-05-19 20/20
7 Waldemar Jankowski Gdynia 2021-05-20 20/20
8 Beata Deryło Gdańsk 2021-05-21 20/20
9 Monika Jaroszewska Gdańsk 2021-05-21 20/20
10 Jędrzej Walczak Gdańsk 2021-05-21 20/20
11 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2021-07-25 20/20
12 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2021-07-25 20/20
13 Agnieszka Michałowska Warszawa 2021-09-22 20/20
14 Piotr Michałowski Warszawa 2021-09-22 20/20
15 Jacek Głowacki skkt PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2022-06-16 20/20
16 Jarosław Głowacki skkt PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2022-06-16 20/20
17 Maria Głowacka skkt PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2022-06-16 20/20
18 Aleksandra Kotowska SKKT Gryphus Szczecin 2022-07-14 20/20
19 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2022-07-14 20/20
20 Jakub Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2022-07-14 20/20
21 Ewa Sasowska Kraków 2022-07-22 20/20
22 Marta Sasowska Kraków 2022-07-22 20/20
23 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2022-10-04 20/20
24 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2022-10-04 20/20
25 Barbara Krzak Szczecin 2022-10-22 20/20
26 Piotr Krzak Szczecin 2022-10-22 20/20
27 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2023-04-30 20/20
28 Władysław Mleczak PTSM Lubań 2023-04-30 20/20
29 Jagoda Suchcicka KSJ LAS Gniewowo 2023-05-01 20/20
30 Katarzyna Suchcicka KSJ LAS Gniewowo 2023-05-01 20/20
31 Sebastian Suchcicki KSJ LAS Gniewowo 2023-05-01 20/20
32 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2023-06-03 20/20
33 Piotr Cichy Świnoujście 2023-06-19 20/20
34 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-07-17 20/20
35 Agnieszka Drożdż-Hyra Bystra 2023-07-26 20/20
36 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2023-07-26 20/20
37 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-11-10 20/20
38 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-11-10 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies