partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2021-05-14 16/16
II Dariusz Walczyna O/PTTK Radzyń Podlaski 2021-05-14 16/16
III Joanna Kuźba Włóczykij/Rumia 2021-05-14 16/16
IV Justyna Kuźba Włóczykij/Rumia 2021-05-14 16/16
1 Iwona Gniewkowska Włóczykij/Rumia 2021-05-14 16/16
2 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-05-14 16/16
3 Małgorzata Konieczka Gdynia 2021-05-16 16/16
4 Grażyna Ligęza Gdynia 2021-05-16 16/16
5 Katarzyna Rojek Wiatr we włosach/Gdańsk 2021-05-19 16/16
6 Wojciech Rojek Wiatr we włosach/Gdańsk 2021-05-19 16/16
7 Waldemar Jankowski Gdynia 2021-05-20 16/16
8 Beata Deryło Gdańsk 2021-05-21 16/16
9 Monika Jaroszewska Gdańsk 2021-05-21 16/16
10 Jędrzej Walczak Gdańsk 2021-05-21 16/16
11 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2021-07-25 16/16
12 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2021-07-25 16/16
13 Agnieszka Michałowska Warszawa 2021-09-22 16/16
14 Piotr Michałowski Warszawa 2021-09-22 16/16
15 Jacek Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2022-06-15 16/16
16 Jarosław Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2022-06-15 16/16
17 Maria Głowacka skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2022-06-15 16/16
18 Aleksandra Kotowska SKKT Gryphus Szczecin 2022-07-14 16/16
19 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2022-07-14 16/16
20 Jakub Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2022-07-14 16/16
21 Ewa Sasowska Kraków 2022-07-22 16/16
22 Marta Sasowska Kraków 2022-07-22 16/16
23 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2022-10-05 13/13
24 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2022-10-05 13/13
25 Barbara Krzak Szczecin 2022-10-23 16/16
26 Piotr Krzak Szczecin 2022-10-23 16/16
27 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2023-02-23 16/16
28 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2023-04-30 16/16
29 Władysław Mleczak PTSM Lubań 2023-04-30 16/16
30 Jagoda Suchcicka KSJ LAS Gniewowo 2023-05-01 16/16
31 Katarzyna Suchcicka KSJ LAS Gniewowo 2023-05-01 16/16
32 Sebastian Suchcicki KSJ LAS Gniewowo 2023-05-01 16/16
33 Piotr Cichy Świnoujście 2023-06-19 16/16
34 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-07-17 16/16
35 Agnieszka Drożdż-Hyra Bystra 2023-07-26 16/16
36 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2023-07-26 16/16
37 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-11-10 16/16
38 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-11-10 16/16

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies