partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Katarzyna Rojek Wiatr we włosach/Gdańsk 2021-05-14 20/20
II Wojciech Rojek Wiatr we włosach/Gdańsk 2021-05-14 20/20
1 Denys Hvozdetskyi Gdańsk 2021-05-15 17/20
2 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-05-15 20/20
3 Tomasz Waśko Klub InO Stowarzysze/Gdynia 2021-05-17 14/20
4 Aleksandra Waśko Klub InO Stowarzysze/Gdynia 2021-05-17 14/20
5 Krzyś Waśko Klub InO Stowarzysze/Gdynia 2021-05-17 14/20
6 Julia Godlewska Wataha 2021-05-19 18/20
7 Piotr Bładzikowski Wataha 2021-05-19 18/20
8 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2021-05-20 20/20
9 Jakub Kaczyński InO Neptun Gdańsk 2021-05-20 20/20
10 Anna Perkowska Gdańsk 2021-05-20 20/20
11 Andrzej Perkowski Gdańsk 2021-05-20 20/20
12 Monika Jaroszewska Gdańsk 2021-05-21 18/20
13 Jędrzej Walczak Gdańsk 2021-05-21 18/20
14 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2021-05-22 17/20
15 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2021-05-22 17/20
16 Justyna Kuźba Włóczykij/Rumia 2021-05-23 20/20
17 Joanna Kuźba Włóczykij/Rumia 2021-05-23 20/20
18 Małgorzata Konieczka Gdynia 2021-05-23 20/20
19 Danuta Gorlo Gdynia 2021-05-23 20/20
20 Tomasz Rogacki Gdańsk 2021-05-23 20/20
21 Mariola Rogacka Gdańsk 2021-05-23 20/20
22 Mikołaj Rogacki Gdańsk 2021-05-23 20/20
23 Hubert Rogacki Gdańsk 2021-05-23 20/20
24 Szymon Rogacki Gdańsk 2021-05-23 20/20
25 Bartłomiej Rogacki Gdańsk 2021-05-23 20/20
26 Wojciech Rogacki Gdańsk 2021-05-23 20/20
27 Jarosław Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2021-06-20 20/20
28 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2021-08-27 20/20
29 Agnieszka Michałowska Warszawa 2021-09-24 20/20
30 Piotr Michałowski Warszawa 2021-09-24 20/20
31 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-01-15 20/20
32 Elżbieta Myślak Zeberki/Tadzino 2022-01-15 20/20
33 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-01-15 20/20
34 Zbigniew Curyl Totutotam Świdnica 2022-07-11 20/20
35 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-07-28 20/20
36 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2022-07-28 20/20
37 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-09-23 20/20
38 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-09-23 20/20
39 Wojciech Szostak Gdańsk 2022-09-25 20/20
40 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-11-13 20/20
41 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2023-02-17 20/20
42 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2023-02-22 20/20
43 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2023-03-25 20/20
44 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2023-04-30 20/20
45 Roman Biegajski PTTK Iława/ Bratian 2023-04-30 20/20
46 Tadeusz Klonowski Trąbki Wielkie 2023-05-02 20/20
47 Mariusz Kaczmarek Gdynia 2023-05-04 20/20
48 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-07-14 20/20
49 Beata Bigos Poniatowa 2023-08-12 20/20
50 Robert Bigos Poniatowa 2023-08-12 20/20
51 Łukasz Rubanowicz Gdańsk 2023-09-03 20/20
52 Wojciech Drozda Warszawa 2023-10-04 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies