partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Iwona Grzywaczewska Gdańsk 2021-05-14 24/24
1 Katarzyna Rojek Wiatr we włosach/Gdańsk 2021-05-14 24/24
2 Wojciech Rojek Wiatr we włosach/Gdańsk 2021-05-14 24/24
3 Monika Jaroszewska Gdańsk 2021-05-14 24/24
4 Jędrzej Walczak Gdańsk 2021-05-14 24/24
5 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-05-15 24/24
6 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2021-05-15 24/24
7 Joanna Kuźba Włóczykij/Rumia 2021-05-15 24/24
8 Denys Hvozdetskyi Gdańsk 2021-05-16 24/24
9 Anna Perkowska Gdańsk 2021-05-19 24/24
10 Andrzej Perkowski Gdańsk 2021-05-19 24/24
11 Jacek Perkowski Gdańsk 2021-05-19 24/24
12 Julia Godlewska Wataha 2021-05-19 24/24
13 Piotr Bładzikowski Wataha 2021-05-19 24/24
14 Jakub Kaczyński InO Neptun Gdańsk 2021-05-21 22/24
15 Jakub Miler Gdynia 2021-05-23 24/24
16 Wojciech Miler Gdynia 2021-05-23 24/24
17 Emilia Miler Gdynia 2021-05-23 24/24
18 Justyna Kuźba Włóczykij/Rumia 2021-05-23 24/24
19 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2021-06-20 24/24
20 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2021-07-11 24/24
21 Agnieszka Michałowska Warszawa 2021-09-24 24/24
22 Piotr Michałowski Warszawa 2021-09-24 24/24
23 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2021-11-01 24/24
24 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/ "Ursus" 2021-11-13 24/24
25 Anna Górecka KTM PTTK O/ "Ursus" 2021-11-13 24/24
26 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-02-05 24/24
27 Antonia Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-02-05 24/24
28 Elżbieta Myślak Zeberki/Tadzino 2022-02-05 24/24
29 Hubert Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-02-05 24/24
30 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-02-05 24/24
31 Krzysztof Manthey R3NO / Gdańsk 2022-03-12 24/24
32 Piotr Babula Gdańsk 2022-04-21 24/24
33 Irena Sokół Zaścianki 2022-04-24 24/24
34 Marzena Anna Sochoń Zaścianki 2022-04-24 24/24
35 Łukasz Sochoń Wasilków 2022-04-24 24/24
36 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2022-06-02 24/24
37 Agnieszka Lubomirska Rumia, Wejherowo 2022-06-14 24/24
38 Iwona Gniewkowska Rumia, Wejherowo 2022-06-14 24/24
39 Jan Mencel Rumia, Wejherowo 2022-06-14 24/24
40 Krzysztof Haak Rumia, Wejherowo 2022-06-14 24/24
41 Andrzej Kozdrowski Ustrzyki Dolne 2022-07-07 24/24
42 Wiktoria Szewczyk Ustrzyki Dolne 2022-07-07 24/24
43 Zbigniew Curyl Totutotam Świdnica 2022-07-11 24/24
44 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-07-23 24/24
45 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2022-07-23 24/24
46 Katarzyna Szostek Wyszków 2022-08-10 24/24
47 Agnieszka Kowalska Wałcz 2022-08-29 24/24
48 Zofia Kowalska Wałcz 2022-08-29 24/24
49 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-09-23 24/24
50 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-09-23 24/24
51 Tadeusz Klonowski Trąbki Wielkie 2022-10-11 24/24
52 Szymon Tur Lody Gofry Zapiekanki 2022-10-11 24/24
53 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-11-11 24/24
54 Barbara Krzak Szczecin 2023-01-08 24/24
55 Piotr Krzak Szczecin 2023-01-08 24/24
56 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2023-02-14 24/24
57 Szymon Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2023-02-14 24/24
58 Ala Bożek Warszawa 2023-06-18 24/24
59 Andrzej Kowalik Warszawa 2023-06-18 24/24
60 Anna Dybko Warszawa 2023-06-18 24/24
61 Antoni Libiszowski Warszawa 2023-06-18 24/24
62 Basia Brudlo Warszawa 2023-06-18 24/24
63 Beata Bargiel Warszawa 2023-06-18 24/24
64 Emilia Pater Warszawa 2023-06-18 24/24
65 Franek Stachyra Warszawa 2023-06-18 24/24
66 Grzegorz Wiński Warszawa 2023-06-18 24/24
67 Jakub Gryglewski Warszawa 2023-06-18 24/24
68 Jakub Zochowski Warszawa 2023-06-18 24/24
69 Jan Piwek Warszawa 2023-06-18 24/24
70 Jan Pykało Warszawa 2023-06-18 24/24
71 Joanna Waszczuk Warszawa 2023-06-18 24/24
72 Kacper Kucharski Warszawa 2023-06-18 24/24
73 Kajetana Koryl Warszawa 2023-06-18 24/24
74 Krzysztof Strupinski Warszawa 2023-06-18 24/24
75 Kuba Kwaśniewski Warszawa 2023-06-18 24/24
76 Maciej Kosewski Warszawa 2023-06-18 24/24
77 Martyna Kwiatkowska Warszawa 2023-06-18 24/24
78 Mateusz Danik Warszawa 2023-06-18 24/24
79 Michał Dzienisiewicz Warszawa 2023-06-18 24/24
80 Michał Hreczuch Warszawa 2023-06-18 24/24
81 Michał Smolik Warszawa 2023-06-18 24/24
82 Ola Kopania Warszawa 2023-06-18 24/24
83 Ola Krajewska Warszawa 2023-06-18 24/24
84 Ola Michalska Warszawa 2023-06-18 24/24
85 Patryk Labanowski Warszawa 2023-06-18 24/24
86 Piotr Szupiluk Warszawa 2023-06-18 24/24
87 Polsakiewicz Piotr Warszawa 2023-06-18 24/24
88 Przemek Adamczyk Warszawa 2023-06-18 24/24
89 Stasio Izabela Warszawa 2023-06-18 24/24
90 Wiktoria Grabowska Warszawa 2023-06-18 24/24
91 Mariusz Kaczmarek Gdynia 2023-08-02 24/24
92 Beata Bigos Poniatowa 2023-08-11 24/24
93 Robert Bigos Poniatowa 2023-08-11 24/24
94 Agnieszka Tonkowicz Elbląg 2023-09-24 24/24
95 Piotr Frankowski Elblag 2023-09-24 24/24
96 Kazimierz Hałas Nowa sól 2023-10-06 24/24
97 Wojciech Drozda Warszawa 2023-10-06 24/24
98 Alicja Drózda PTTK Iława, Fijewo 2023-11-12 24/24
99 Jakub Drózda Reda 2023-11-12 24/24
100 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2023-11-12 24/24
101 Katarzyna Drózda PTTK Iława, Fijewo 2023-11-12 24/24
102 Krzysztof Drózda PTTK Iława, Fijewo 2023-11-12 24/24
103 Piotr Drózda PTTK Iława, Fijewo 2023-11-12 24/24
104 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-11-12 24/24
105 Anna Łopacka Od A do Zet 2023-11-12 24/24
106 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-11-12 24/24
107 Przemysław Nowak Sokoły Wędrowne / Poznań 2024-01-01 21/21
108 Szymon Bieliński Gdańsk 2024-02-03 24/24
109 Dariusz Kalinowski Warszawa 2024-02-12 24/24
110 Ewa Kalinowska Warszawa 2024-02-12 24/24
111 Adam Rosejno Pasłęk 2024-03-10 24/24
112 Agata Rosejno Pasłęk 2024-03-10 24/24
113 Mariusz Rosejno Pasłęk 2024-03-10 24/24

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies