partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2021-05-14 21/21
II Joanna Kuźba Włóczykij/Rumia 2021-05-14 21/21
1 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-05-15 21/21
2 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-05-15 21/21
3 Waldemar Jankowski Gdynia 2021-05-16 21/21
4 Justyna Kuźba Włóczykij/Rumia 2021-05-19 21/21
5 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-05-19 21/21
6 Tomasz Waśko Klub InO Stowarzysze/Gdynia 2021-05-19 21/21
7 Aleksandra Waśko Klub InO Stowarzysze/Gdynia 2021-05-19 21/21
8 Krzyś Waśko Klub InO Stowarzysze/Gdynia 2021-05-19 21/21
9 Katarzyna Rojek Wiatr we włosach/Gdańsk 2021-05-20 21/21
10 Wojciech Rojek Wiatr we włosach/Gdańsk 2021-05-20 21/21
11 Małgorzata Konieczka Gdynia 2021-05-22 21/21
12 Grażyna Fudali Rumia 2021-05-22 21/21
13 Anna Perkowska Gdańsk 2021-05-22 21/21
14 Andrzej Perkowski Gdańsk 2021-05-22 21/21
15 Jacek Perkowski Gdańsk 2021-05-22 21/21
16 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/"Ursus" 2021-06-03 21/21
17 Anna Górecka KTM PTTK O/"Ursus" 2021-06-03 21/21
18 Katarzyna Woźniak Warszawa 2021-08-24 21/21
19 Michał Woźniak Warszawa 2021-08-24 21/21
20 Filip Woźniak Warszawa 2021-08-24 21/21
21 Jagoda Woźniak Warszawa 2021-08-24 21/21
22 Halina Woźniak Warszawa 2021-08-24 21/21
23 Wojciech Woźniak Warszawa 2021-08-24 21/21
24 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-09-06 21/21
25 Agnieszka Michałowska Warszawa 2021-09-23 21/21
26 Piotr Michałowski Warszawa 2021-09-23 21/21
27 Emil Jakóbiak Legionowo 2021-11-19 21/21
28 Grzegorz Jakóbiak Legionowo 2021-11-19 21/21
29 Patryk Sasim Zielonki Wieś 2021-11-19 21/21
30 Mateusz Stosik Rumia 2022-02-14 21/21
31 Oliwia Sosnowska Rumia 2022-02-14 21/21
32 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2022-02-17 21/21
33 Jacek Głowacki skkt PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2022-06-15 21/21
34 Jarosław Głowacki skkt PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2022-06-15 21/21
35 Maria Głowacka skkt PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2022-06-15 21/21
36 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2022-07-27 21/21
37 Magdalena Kotowska SKKT Gryphus Szczecin 2022-07-27 21/21
38 Edward Fudro Police 2022-08-16 21/21
39 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-09-25 21/21
40 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-09-25 21/21
41 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-01-06 21/21
42 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-01-06 21/21
43 Joanna Józefowicz Łódź 2023-05-01 21/21
44 Mariusz Kaczmarek Gdynia 2023-05-01 21/21
45 Tomasz Józefowicz Łódź 2023-05-01 21/21
46 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-07-14 21/21
47 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-07-15 21/21
48 Jadwiga Żeberska Wrocław 2023-07-21 21/21
49 Marian Żeberski Wrocław 2023-07-21 21/21
50 Zofia Górecka PTTK 'Klub Turystyczny 21 ' 2023-08-16 21/21
51 Aleksandra Mazan KOS BnO Szczecin 2023-08-26 21/21
52 Bartłomiej Mazan KOS BnO Szczecin 2023-08-26 21/21
53 Kacper Mazan KOS BnO Szczecin 2023-08-26 21/21
54 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2024-04-01 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies