partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2021-05-14 24/24
II Joanna Kuźba Włóczykij/Rumia 2021-05-14 24/24
1 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-05-15 24/24
2 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-05-15 24/24
3 Krzysztof Jasieński - 2021-05-16 22/24
4 Ola Chwiejczak Gdynia 2021-05-16 22/24
5 Adam Chwiejczak Gdynia 2021-05-16 22/24
6 Filip Chwiejczak Gdynia 2021-05-16 22/24
7 Dominik Chwiejczak Gdynia 2021-05-16 22/24
8 Waldemar Jankowski Gdynia 2021-05-16 23/24
9 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-05-19 23/24
10 Elżbieta Hosenberg Rumia 2021-05-19 24/24
11 Justyna Kuźba Włóczykij/Rumia 2021-05-19 24/24
12 Mikołaj Ceynowa Leśniewo 2021-05-19 24/24
13 Wiktoria Ceynowa Leśniewo 2021-05-19 24/24
14 Bartek Pieper Leśniewo 2021-05-19 24/24
15 Oskar Semmerling Leśniewo 2021-05-19 24/24
16 Tomasz Waśko Klub InO Stowarzysze/Gdynia 2021-05-19 24/24
17 Aleksandra Waśko Klub InO Stowarzysze/Gdynia 2021-05-19 24/24
18 Krzyś Waśko Klub InO Stowarzysze/Gdynia 2021-05-19 24/24
19 Katarzyna Rojek Wiatr we włosach/Gdańsk 2021-05-20 24/24
20 Wojciech Rojek Wiatr we włosach/Gdańsk 2021-05-20 24/24
21 Małgorzata Konieczka Gdynia 2021-05-22 24/24
22 Grażyna Fudali Rumia 2021-05-22 24/24
23 Anna Perkowska Gdańsk 2021-05-22 24/24
24 Andrzej Perkowski Gdańsk 2021-05-22 24/24
25 Jacek Perkowski Gdańsk 2021-05-22 24/24
26 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/"Ursus" 2021-06-03 24/24
27 Anna Górecka KTM PTTK O/"Ursus" 2021-06-03 24/24
28 Dariusz Walczyna O/PTTK Radzyń Podlaski 2021-07-31 24/24
29 Agnieszka Michałowska Warszawa 2021-09-23 24/24
30 Piotr Michałowski Warszawa 2021-09-23 24/24
31 Grzegorz Żywicki Rumia 2021-12-29 24/24
32 Iwona Gniewkowska Rumia 2021-12-29 24/24
33 Jakub Przepiórzyński Rumia 2021-12-29 24/24
34 Krzysztof Haak Rumia 2021-12-29 24/24
35 Jan Drozdowski Wejherowo 2022-04-24 24/24
36 Maciej Drozdowski Wejherowo 2022-04-24 24/24
37 Marta Drozdowska Wejherowo 2022-04-24 24/24
38 Piotr Drozdowski Wejherowo 2022-04-24 24/24
39 Tomasz Drozdowski Wejherowo 2022-04-24 24/24
40 Jacek Głowacki skkt PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2022-06-15 24/24
41 Jarosław Głowacki skkt PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2022-06-15 24/24
42 Maria Głowacka skkt PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2022-06-15 24/24
43 Michał Szeliski Warszawa 2022-07-21 24/24
44 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2022-07-27 24/24
45 Magdalena Kotowska SKKT Gryphus Szczecin 2022-07-27 24/24
46 Katarzyna Ziółkowska-Kiziak Poznań 2022-08-06 24/24
47 Edward Fudro Police 2022-08-16 24/24
48 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-01-08 24/24
49 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-01-08 24/24
50 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-07-15 24/24
51 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-07-15 24/24
52 Grażyna Dobrut Gliwice 2023-08-11 24/24
53 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2023-08-11 24/24
54 Krzysztof Truszczyński Iława 2023-08-11 24/24
55 Marzenna Kuca Otręba 2023-08-11 24/24
56 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2023-09-12 24/24
57 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-10-08 24/24
58 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2023-10-08 24/24
59 Julian Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-10-08 24/24
60 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2023-10-08 24/24

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies