partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2021-05-10 20/20
1 Agata Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2021-05-17 20/20
2 Jakub Król Koło PTTK 35 Lubań -Lwówek Śl. 2021-07-02 20/20
3 Katarzyna Król Koło PTTK 35 Lubań -Lwówek Śl. 2021-07-02 20/20
4 Marek Król Koło PTTK 35 Lubań -Lwówek Śl. 2021-07-02 20/20
5 Danuta Milczarek Wałbrzych 2021-07-19 20/20
6 Marcin Milczarek Wałbrzych 2021-07-19 20/20
7 Agnieszka Michałowska Warszawa 2021-07-24 20/20
8 Piotr Michałowski Warszawa 2021-07-24 20/20
9 Artur Marsy KSK Wrocław 2021-07-28 20/20
10 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2021-07-28 20/20
11 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2021-07-28 20/20
12 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2021-07-28 20/20
13 Tomasz Jędrzejczak Orientop Wrocław 2021-07-28 20/20
14 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-08-06 20/20
15 Bartłomiej Król PTSM LUBAŃ -Dębowy Gaj 2021-08-18 20/20
16 Honorata Król PTSM LUBAŃ -Dębowy Gaj 2021-08-18 20/20
17 Izabela Król PTSM LUBAŃ -Dębowy Gaj 2021-08-18 20/20
18 Wojciech Król PTSM LUBAŃ -Dębowy Gaj 2021-08-18 20/20
19 Anna Kadłubowska Klub InO STOWARZYSZE/Warszawa 2021-08-28 20/20
20 Joanna Petelczyc Klub InO STOWARZYSZE/Warszawa 2021-08-28 20/20
21 Ernest Adamek Oborniki 2021-09-26 20/20
22 Kornelia Adamek Oborniki 2021-09-26 20/20
23 Zbigniew Curyl ToTuToTam Świdnica 2021-10-07 20/20
24 Jarosław Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2021-10-10 20/20
25 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-10-16 20/20
26 Jacek Sławiński PTSM Lubań 2021-12-10 20/20
27 Agata Hruszowiec To Tu To Tam Świdnica 2022-01-09 20/20
28 Andrzej Hruszowiec Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-01-09 20/20
29 Kinga Hruszowiec Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-01-09 20/20
30 Agnieszka Klimas-Tyńska Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2022-02-01 20/20
31 Karolina Tyńska To Tu To Tam/ Świdnica 2022-02-01 20/20
32 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-02-09 20/20
33 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-02-15 20/20
34 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2022-04-16 20/20
35 Agnieszka Osmelak Szczecin 2022-05-08 20/20
36 Leszek Osmelak Szczecin 2022-05-08 20/20
37 Jakub Kaczyński Klub InO Neptun Gdańsk 2022-05-11 20/20
38 Dominik Pruss Traperzy Kłodzko 2022-07-11 20/20
39 Wojciech Drozda Warszawa 2022-07-11 20/20
40 Jadwiga Ziarnowska Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-07-24 20/20
41 Krzysztof Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2022-07-24 20/20
42 Piotr Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2022-07-24 20/20
43 Łukasz Ziarnowski Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-07-24 20/20
44 Agnieszka Kowalska Wałcz 2022-07-26 19/19
45 Zofia Kowalska Wałcz 2022-07-26 19/19
46 Oliwia Piotrowska warszawa 2022-08-09 20/20
47 Michał Smoczyk Rzepin 2022-08-17 20/20
48 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-09-25 20/20
49 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2022-11-05 20/20
50 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-11-07 20/20
51 Zbigniew Kowalczyk Bolesławiec 2022-11-18 20/20
52 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2022-12-11 20/20
53 Marcin Maciejewski Wrocław 2023-01-07 20/20
54 Damian Zabielski Świebodzice 2023-01-26 20/20
55 Łukasz Smużny Wałbrzych 2023-02-03 20/20
56 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2023-02-18 20/20
57 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2023-02-18 20/20
58 Jan Wojewodzic To tu to tam/Świdnica 2023-04-23 20/20
59 Klara Wojewodzic To tu to tam/Świdnica 2023-04-23 20/20
60 lech wojewodzic To tu to tam/Świdnica 2023-04-23 20/20
61 Andrzej Pochopień Stryszawa 2023-04-27 20/20
62 Henryk Sławinski PTSM Lubań 2023-06-06 20/20
63 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2023-06-06 20/20
64 Sławomir Frynas Lublin 2023-07-07 20/20
65 Katarzyna Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2023-07-12 20/20
66 Klara Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2023-07-12 20/20
67 Michał Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2023-07-12 20/20
68 Tomasz Zarajczyk Miłośnicy Wędrowania Lublin 2023-07-12 20/20
69 Barbara Szmyt Klub InO STOWARZYSZE 2023-07-26 20/20
70 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2023-07-29 20/20
71 Władysław Mleczak PTSM Lubań 2023-07-29 20/20
72 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-08-11 20/20
73 Przemysław Nowak Sokoły Wędrowne / Poznań 2023-08-18 18/20
74 Edward Fudro Police 2023-09-10 20/20
75 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-12-08 20/20
76 Ania Zaremba Ursynów 2023-12-08 20/20
77 Martyna Stypa Sandomierz 2024-01-11 20/20
78 Piotr Koziara Sandomierz 2024-01-11 20/20
79 Barbara Adamczyk PTSM Lubań 2024-02-25 20/20
80 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2024-02-25 20/20
81 Adam Sibilski Mańczyce, Oława 2024-03-22 20/20
82 Karol Olanin Mańczyce, Oława 2024-03-22 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies