partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Wojciech Król PTSM Lubań 2021-06-10 25/25
II Krzysztof Król Lubań 2021-06-10 25/25
1 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-06-25 25/25
2 Ewa Sławińska PTSM Lubań 2021-07-25 25/25
3 Jacek Sławiński PTSM Lubań 2021-07-25 25/25
4 Beata Grobelna Gdańsk 2021-07-28 25/25
5 Jakub Kuźba Rumia 2021-07-28 25/25
6 Joanna Kuźba Rumia 2021-07-28 25/25
7 Justyna Kuźba Rumia 2021-07-28 25/25
8 Kacper Tymiński Leśna 2021-08-11 25/25
9 Karina Tymińska Leśna 2021-08-11 25/25
10 Maria Zajdel Lwówek Śląski 2021-08-11 25/25
11 Marta Tymińska Leśna 2021-08-11 25/25
12 Agnieszka Michałowska Warszawa 2021-08-12 25/25
13 Piotr Michałowski Warszawa 2021-08-12 25/25
14 Bogdan Tymiński Leśna 2021-08-14 25/25
15 Aleksander Szczygielski Piastów 2021-08-20 25/25
16 Ewa Kurzawska Warszawa 2021-08-20 25/25
17 Krzysztof Duda Żegluj Świdnica 2021-09-05 25/25
18 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2021-09-12 25/25
19 Beata Domin Bydgoszcz 2021-09-12 25/25
20 Marika Lena Rosłonek PTSM Lubań 2021-10-02 25/25
21 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2021-10-02 25/25
22 Beata Bogucka PTSM Lubań 2021-10-02 25/25
23 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2021-10-02 25/25
24 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2021-10-02 25/25
25 Marcjanna Markiewicz PTSM Lubań 2021-10-02 25/25
26 Danuta Śliwa PTSM Lubań 2021-10-02 25/25
27 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2021-10-02 25/25
28 Lucyna Koczan PTSM LUBAŃ 2021-10-02 25/25
29 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2021-10-15 25/25
30 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2021-10-17 25/25
31 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2021-10-17 25/25
32 Zbigniew Kowalczyk Bolesławiec 2022-04-09 25/25
33 Wioletta Ziobrowska Świdnica Pszczoły i Trutnie 2022-04-30 25/25
34 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2022-04-30 25/25
35 Marcin Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2022-04-30 25/25
36 Jakub Podgruszewski Międzychód 2022-05-02 25/25
37 Lena Podgruszewska Międzychód 2022-05-02 25/25
38 Małgorzata Woźniak Międzychód 2022-05-02 25/25
39 Paweł Podgruszewski Międzychód 2022-05-02 25/25
40 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2022-07-11 25/25
41 Bogdan Stempkowski PTSM Lubań 2022-07-19 25/25
42 Jadwiga Ziarnowska Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-08-07 25/25
43 Krzysztof Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2022-08-07 25/25
44 Piotr Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2022-08-07 25/25
45 Łukasz Ziarnowski Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-08-07 25/25
46 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/„Ursus” 2022-08-19 25/25
47 Anna Górecka KTM PTTK O/„Ursus” 2022-08-19 25/25
48 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-08-19 25/25
49 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2022-08-19 25/25
50 Jacek Zdenicki Dzierzkowice 2022-08-19 25/25
51 ADAM ŹREBIEC Szczecin 2022-08-27 25/25
52 BEATA ŹREBIEC Szczecin 2022-08-27 25/25
53 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2023-05-07 25/25
54 Jakub Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2023-05-07 25/25
55 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-07-01 25/25
56 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-07-01 25/25
57 Piotr Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2023-07-01 25/25
58 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2023-07-09 25/25
59 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2023-07-09 25/25
60 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2023-07-10 25/25
III Honorata Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2023-08-01 25/25
61 Jarosław Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2023-12-15 25/25
62 Agnieszka Kuś Klub InO Stowarzysze 2024-01-23 25/25
63 Michał Kuś Klub InO Stowarzysze 2024-01-23 25/25
64 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2024-01-30 25/25
65 Bartłomiej Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2024-03-04 25/25
66 Izabela Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2024-03-04 25/25

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies