partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Alicja Pospieszała Mierzyn 2021-06-11 12/12
1 Anna Nizioł Mierzyn 2021-06-12 12/12
2 Jan Nizioł Mierzyn 2021-06-12 12/12
3 Marek Pospieszała Mierzyn 2021-06-12 12/12
4 Agnieszka Michałowska Warszawa 2021-07-10 12/12
5 Piotr Michałowski Warszawa 2021-07-10 12/12
6 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2022-01-16 12/12
7 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2022-01-16 12/12
8 Jacek Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2022-03-23 12/12
9 Jarosław Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2022-03-23 12/12
10 Ernest Adamek Oborniki 2022-04-02 12/12
11 Kornelia Adamek Oborniki 2022-04-02 12/12
12 Marcin Szajko EV Szajko 2022-04-26 12/12
13 Maria Głowacka skkt PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2022-06-18 12/12
14 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga, Warszawa 2022-12-10 12/12
15 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2022-12-10 12/12
16 Paweł Podgruszewski Międzychód 2022-12-10 12/12
17 Sławomir Frynas Lublin 2022-12-10 12/12
18 Tomasz Gronau HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga, Warszawa 2022-12-10 12/12
19 Tomasz Paszek North Team Szczecin 2022-12-10 12/12
20 Wojciech Drozda HKT TREP PTTK Warszawa 2022-12-10 12/12
21 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2022-12-10 12/12
22 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2022-12-10 12/12
23 Anna Natusiewicz Klub InO Stowarzysze 2022-12-10 12/12
24 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2022-12-10 12/12
25 Iwona Gniewkowska KKT Włóczykij Rumia 2022-12-10 12/12
26 Joanna Kuźba KKT Włóczykij Rumia 2022-12-10 12/12
27 Justyna Kuźba KKT Włóczykij Rumia 2022-12-10 12/12
28 Kornelia Nowicka-Bielecka KKT Włóczykij Rumia 2022-12-10 12/12
29 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-03-21 12/12
30 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-04-22 12/12
31 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2023-07-06 12/12
32 Antoni Kowalski KTP KRWINKA Poniatowa 2023-07-12 12/12
33 Katarzyna Kowalska KTP KRWINKA Poniatowa 2023-07-12 12/12
34 Piotr Kowalski KTP KRWINKA Poniatowa 2023-07-12 12/12
35 Jacek Zdenicki SKKT "JAZ" Dzierzkowice 2023-07-12 12/12
36 Elżbieta Kaznowska-Maciążek AZYMUT Lublin 2023-07-12 12/12
37 Agnieszka Kowalska Wałcz 2024-02-26 12/12
38 Zpfia Kowalska Wałcz 2024-02-26 12/12
39 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2024-03-03 12/12

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies