partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Alicja Pospieszała Mierzyn 2021-06-24 17/17
1 Anna Nizioł Mierzyn 2021-06-25 17/17
2 Jan Nizioł Mierzyn 2021-06-25 17/17
3 Marek Pospieszała Mierzyn 2021-06-25 17/17
4 Agnieszka Michałowska Warszawa 2021-07-10 17/17
5 Piotr Michałowski Warszawa 2021-07-10 17/17
6 Krzysiek Zawadzki Warszawa 2021-08-18 15/17
7 Maciek Zawadzki Warszawa 2021-08-18 15/17
8 Ernest Adamek Oborniki 2021-09-01 17/17
9 Kornelia Adamek Oborniki 2021-09-01 17/17
10 Jerzy Świgoń Poznań 2022-01-13 17/17
11 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2022-01-16 17/17
12 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2022-01-16 17/17
13 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-03-13 17/17
14 Jacek Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2022-03-23 17/17
15 Jarosław Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2022-03-23 17/17
16 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2022-04-03 17/17
17 Maria Głowacka skkt PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2022-06-19 17/17
18 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2022-10-01 17/17
19 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2022-10-01 17/17
20 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-10-09 17/17
21 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2022-12-09 17/17
22 Sławomir Frynas Lublin 2022-12-09 17/17
23 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2022-12-09 17/17
24 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2022-12-09 17/17
25 Aleksandra Mazan KOS BnO Szczecin 2022-12-10 17/17
26 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga, Warszawa 2022-12-10 17/17
27 Bartłomiej Mazan KOS BnO Szczecin 2022-12-10 17/17
28 Jakub Kaczyński Klub InO Neptun Gdańsk 2022-12-10 17/17
29 Kacper Mazan KOS BnO Szczecin 2022-12-10 17/17
30 Tomasz Gronau HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga, Warszawa 2022-12-10 17/17
31 Tomasz Paszek North Team Szczecin 2022-12-10 17/17
32 Wojciech Drozda HKT TREP PTTK Warszawa 2022-12-10 17/17
33 Anna Natusiewicz Klub InO Stowarzysze 2022-12-10 17/17
34 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2022-12-10 17/17
35 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2022-12-10 17/17
36 Iwona Gniewkowska KKT Włóczykij Rumia 2022-12-10 17/17
37 Joanna Kuźba KKT Włóczykij Rumia 2022-12-10 17/17
38 Justyna Kuźba KKT Włóczykij Rumia 2022-12-10 17/17
39 Kornelia Nowicka-Bielecka KKT Włóczykij Rumia 2022-12-10 17/17
40 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-03-21 17/17
41 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-04-22 17/17
42 Anna Perkowska Gdańsk 2023-07-11 17/17
43 Anna Tym Lublin, LUBELSKIE 2023-07-11 17/17
44 Antoni Kowalski KTP KRWINKA Poniatowa 2023-07-11 17/17
45 Jacek Zdenicki SKKT "JAZ" Dzierzkowice 2023-07-11 17/17
46 Katarzyna Kowalska KTP KRWINKA Poniatowa 2023-07-11 17/17
47 Piotr Kowalski KTP KRWINKA Poniatowa 2023-07-11 17/17
48 Teresa Chabros Niezależni Lublin 2023-07-11 17/17
49 Ignacy Łukaszewicz Robakowo 2023-07-11 17/17
50 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2023-07-11 17/17
51 Tymon Łukaszewicz Robakowo 2023-07-11 17/17
52 Elżbieta Kaznowska-Maciążek AZYMUT Lublin 2023-07-11 17/17
53 Mirosłwa Firmowska Łodz 2023-10-01 17/17
54 Wacław Polcer Łodz 2023-10-01 17/17
55 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2024-03-02 17/17

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies