partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Roman Pietrzak Warszawa 2007-07-15 17/17
1 Diana Cichocka Warszawa 2007-07-29 17/17
2 Jakub Cichocki Warszawa 2007-07-29 17/17
3 Marek Lisiecki Warszawa 2007-07-29 17/17
4 Andrzej Krochmal Warszawa 2007-08-15 17/17
5 Sławomir Otap Warszawa 2007-08-15 17/17
6 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2007-08-17 17/17
7 Kazimierz Makieła PTTK O/Mazowsze 2007-08-17 17/17
8 Barbara Kubiatowska KT "GLOB-ek" Warszawa 2007-10-28 17/17
9 Monika Gałązka KT "GLOB-ek" Warszawa 2007-10-28 17/17
10 Adrianna Cholma KT "GLOB-ek" Warszawa 2007-10-28 17/17
11 Anna Świńczak KT "GLOB-ek" Warszawa 2007-10-28 17/17
12 Justyna Iwanicka KT "GLOB-ek" Warszawa 2007-10-28 17/17
13 Patrycja Kozłowska KT "GLOB-ek" Warszawa 2007-10-28 17/17
14 Agata Wojnar KT "GLOB-ek" Warszawa 2007-10-28 17/17
15 Ewelina Szewczak KT "GLOB-ek" Warszawa 2007-10-28 17/17
16 Adrian Więch KT "GLOB-ek" Warszawa 2007-10-28 17/17
17 Paulina Badowska KT "GLOB-ek" Warszawa 2007-10-28 17/17
18 Justyna Kacprzak KT "GLOB-ek" Warszawa 2007-10-28 17/17
19 Alicja Przesmycka KT "GLOB-ek" Warszawa 2007-10-28 17/17
20 Paulina Wolencik KT "GLOB-ek" Warszawa 2007-10-28 17/17
21 Paulina Szyszko KT "GLOB-ek" Warszawa 2007-10-28 17/17
22 Beata Wojcik KT "GLOB-ek" Warszawa 2007-10-28 17/17
23 Justyna Byszewska KT "GLOB-ek" Warszawa 2007-10-28 17/17
24 Michał Strzeżek KT "GLOB-ek" Warszawa 2007-10-28 17/17
25 Paulina Trynkiewicz KT "GLOB-ek" Warszawa 2007-10-28 17/17
26 Kinga Cypko KT "GLOB-ek" Warszawa 2007-10-28 17/17
27 Sylwia Wirska KT "GLOB-ek" Warszawa 2007-10-28 17/17
28 Michał Rogalski KT "GLOB-ek" Warszawa 2007-10-28 17/17
29 Michał Grzyb KT "GLOB-ek" Warszawa 2007-10-28 17/17
30 Urszula Głuchowska KT "GLOB-ek" Warszawa 2007-10-28 17/17
31 Natalia Biel KT "GLOB-ek" Warszawa 2007-10-28 17/17
32 Anna Olbrycht Warszawa 2007-12-02 17/17
33 Janusz Olbrycht Warszawa 2007-12-02 17/17
34 Wiesława Olszewska Warszawa 2007-12-11 17/17
35 Mariusz Siwiec Warszawa 2007-12-30 17/17
36 Barbara Szmyt Warszawa 2010-10-26 17/17
37 Joanna Puternicka Warszawa 2012-08-20 17/17
38 Jacek Wieszaczewski Warszawa 2012-08-20 17/17
39 Kamil Herman Warszawa 2013-03-04 17/17
40 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus  2014-11-11 17/17
41 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus  2014-11-11 17/17
42 Renata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki/Klub InO Stowarzysze/Zielonka 2015-02-02 17/17
43 Tomasz Łaski Wytrzeszczone Niepoślipki/Klub InO Stowarzysze/Zielonka 2015-02-02 17/17
44 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-02-06 17/17
45 Mariusz Góraj Klub InO Skróty/Radom 2015-07-15 17/17
46 Kinga Sadura Warszawa 2016-01-24 17/17
47 Paweł Rozwadowski KIub InO Stowarzysze/Brwinów 2016-07-21 17/17
48 Robert Pyśk K.T.P PTTK "Orły" O/Koszalin 2016-10-29 17/17
49 Zbigniew Lewandowski KTM PTTK O/Ursus  2017-02-04 17/17
50 Elżbieta Lewandowska KTM PTTK O/Ursus  2017-02-04 17/17
51 Ewa Kosicka KTM PTTK O/Ursus  2017-02-04 17/17
52 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-08-17 17/17
53 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2018-08-17 17/17
54 Anna Kadłubowska KIub InO Stowarzysze 2018-08-29 17/17
55 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-02-20 17/17
56 Michał Grygo Warszawa 2019-05-12 17/17
57 Justyna Bednarczyk Warszawa 2019-05-12 17/17
58 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-06-01 17/17
59 Piotr Michałowski Warszawa 2019-06-01 17/17
60 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-07-10 17/17
61 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-07-10 17/17
62 Anna Nizioł Mierzyn 2019-07-10 17/17
63 Jan Nizioł Mierzyn 2019-07-10 17/17
64 Piotr Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2020-05-13 17/17
65 Agata Młotek Warszawa 2020-08-02 17/17
66 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-08-02 17/17
67 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2020-11-10 17/17
68 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2021-03-23 17/17
69 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2021-05-01 17/17
70 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2021-06-13 17/17
71 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-01-03 17/17
72 Małgorzata Guzik Warszawa Sp. 63 2022-01-08 17/17
73 Przemysław Witczak Warszawa 2022-07-07 17/17
74 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-08-19 17/17
75 Paweł Szubert Warszawa 2022-09-27 17/17
76 Agnieszka Putowska Warszawa 2022-11-06 17/17
77 Anna Jarząbek Warszawa 2022-11-06 17/17
78 Antoni Stępień Warszawa 2022-11-06 17/17
79 Kuba Putowski Warszawa 2022-11-06 17/17
80 Magdalena Jarząbek Warszawa 2022-11-06 17/17
81 Zuzanna Mieszkowska WARSZAWA SP 63 2022-12-27 17/17
82 Mikołaj Kowalski WARSZAWA SP 63 2022-12-30 17/17
83 Nikola Sakowicz WARSZAWA SP 63 2023-01-01 17/17
84 Zofia Krajewska SP63 2023-01-15 17/17
85 Dominika Mielewczyk Warszawa 2023-01-15 17/17
86 Chaberski Krystian Warszawa sp 63 2023-01-21 17/17
87 Filip Szepczyński Warszawa SP63 2023-02-26 17/17
88 Julia Łapińska Warszawa SP. 63 2023-04-21 17/17
89 Alan Makowiecki SP 63/Warszawa 2023-05-03 17/17
90 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2023-07-17 17/17
91 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-07-20 17/17
92 Tomasz Rekowski Morąg 2023-11-09 17/17
93 Wiesław Szlachta Warszawa 2024-01-21 17/17
94 Michał Stępniak Kotki Dorotki / Warszawa 2024-02-20 17/17

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies