partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Zbigniew Kowalczyk Bolesławiec 2021-08-01 21/21
II Grzegorz Matoryn Bolesławiec 2021-08-01 21/21
1 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2021-09-25 21/21
2 Adam Skoczyński Plessino Pszczyna 2021-09-25 21/21
3 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2021-09-26 21/21
4 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2021-09-26 21/21
5 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2021-09-26 21/21
6 Lucyna Koczan PTSM Lubań 2021-09-26 21/21
7 Marcjanna Markiewicz PTSM Lubań 2021-09-26 21/21
8 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2021-09-26 21/21
9 Agnieszka Michałowska Warszawa 2021-10-07 21/21
10 Piotr Michałowski Warszawa 2021-10-07 21/21
11 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2021-10-17 21/21
12 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2021-10-17 21/21
13 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2021-11-26 21/21
14 Jadwiga Bystrykowska Bogatynia 2021-11-27 21/21
15 Wiesława Cenian Jelenia Góra 2021-11-27 21/21
16 Zdzisław Orlik Jelenia Góra 2021-11-27 21/21
17 Zbigniew Curyl ToTuToTam Świdnica 2021-12-06 21/21
18 Karolina Tyńska ToTuToTam Świdnica 2021-12-06 21/21
19 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2022-01-22 21/21
20 Ewa Sławińska PTSM Lubań 2022-01-29 21/21
21 Jacek Sławiński PTSM Lubań 2022-01-29 21/21
22 Franciszek Stolarczyk ToTuToTam Świdnica 2022-01-29 21/21
23 Paweł Szubert Warszawa 2022-03-27 21/21
24 Anastazja Drągiewicz Bolesławiec 2022-07-07 21/21
25 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2022-07-12 21/21
26 Wojciech Drozda Warszawa 2022-07-18 21/21
27 Jerzy Świgoń Poznań 2022-07-24 21/21
28 Patrycja Drągiewicz Bolesławiec 2022-08-07 21/21
29 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2022-08-27 21/21
30 Władysław Mleczak Lubań 2022-08-27 21/21
31 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2022-10-16 21/21
32 Magdalena Kotowska SKKT Gryphus Szczecin 2022-10-16 21/21
33 Izabela Kurec-Kuźniar Gryfów Śląski 2022-11-20 21/21
34 Mateusz Kuźniar Gryfów Śląski 2022-11-20 21/21
35 Danuta Milczarek WAŁBRZYCH 2022-12-17 21/21
36 Marcin Milczarek WAŁBRZYCH 2022-12-17 21/21
37 BARTOSZ LEWANDOWSKI KOŚCIELEC 2022-12-26 21/21
38 MIROSŁAW LIPIŃSKI PTTK LEGNICA 2022-12-26 21/21
39 Agnieszka Osmelak Szczecin 2023-01-07 21/21
40 Leszek Osmelak Szczecin 2023-01-07 21/21
41 Łukasz Smużny Wałbrzych 2023-01-25 21/21
42 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-03-27 21/21
43 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-03-27 21/21
44 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-04-14 21/21
45 Kinga Zwierzchowska Łódź 2023-04-30 21/21
46 Marzena Pietrasik Łódź 2023-04-30 21/21
47 Elwira Socha HKT "Azymut" / Swarzędz 2023-04-30 21/21
48 Rafał M. Socha HKT "Azymut" / Swarzędz 2023-04-30 21/21
49 Urszula Socha HKT "Azymut" / Swarzędz 2023-04-30 21/21
50 BEATA ŹREBIEC SZCZECIN 2023-05-01 21/21
51 BOŻENA STĘPNIAK SZCZECIN 2023-05-01 21/21
52 EWA ŁASKA SZCZECIN 2023-05-01 21/21
53 RYSZARD MUCHLA SZCZECIN 2023-05-01 21/21
54 STANISŁAW ŹREBIEC SZCZECIN 2023-05-01 21/21
55 Honorata Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2023-05-21 21/21
56 Wojciech Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2023-05-21 21/21
57 Artur Wójcicki PTSM Lubań 2023-05-21 21/21
58 Beata Kasińska PTSM Lubań 2023-05-21 21/21
59 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2023-05-21 21/21
60 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2023-05-21 21/21
61 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2023-08-02 21/21
62 Ryszard Ziobrowski Świdnica PIT 2023-08-26 21/21
63 Wioletta Ziobrowska Świdnica PIT 2023-08-26 21/21
64 Jarosław Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2023-09-30 21/21
65 Maria Głowacka skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2023-09-30 21/21
66 Jakub Zdybel Bogatynia 2024-02-10 21/21
67 Agnieszka Kowalska Wałcz 2024-03-21 21/21
68 Zofia Kowalska Wałcz 2024-03-21 21/21

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies