partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Katarzyna Rojek Wiatr we włosach/Gdańsk 2021-09-25 16/16
II Wojciech Rojek Wiatr we włosach/Gdańsk 2021-09-25 16/16
III Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2021-09-25 16/16
1 Piotr Michałowski Warszawa 2021-09-25 16/16
2 Karolina Borysewicz Sportowcy/Gdańsk 2021-09-25 16/16
3 Tosia Borysewicz Sportowcy/Gdańsk 2021-09-25 16/16
4 Filip Borysewicz Sportowcy/Gdańsk 2021-09-25 16/16
5 Leon Borysewicz Sportowcy/Gdańsk 2021-09-25 16/16
6 Aleksandra Huczko Piraci 2021-09-25 16/16
7 Wojciech Huczko Piraci 2021-09-25 16/16
8 Agnieszka Huczko Piraci 2021-09-25 16/16
9 Martyna Kleban Marcele 2021-09-25 16/16
10 Marcel Kleban Marcele 2021-09-25 16/16
11 Piotr Kleban Marcele 2021-09-25 16/16
12 Jolanta Rutkowska Marcele 2021-09-25 16/16
13 Denys Hvozdetskyi Samotny Osowianin/Gdańsk 2021-09-25 16/16
14 Joanna Kuźba Włóczykij/Rumia 2021-09-25 16/16
15 Justyna Kuźba Włóczykij/Rumia 2021-09-25 16/16
16 Anżelika Ławrenowas Sopot 2021-09-25 15/16
17 Maja Kruczyk Sopot 2021-09-25 15/16
18 Arkadiusz Astachow Bielkówko 2021-09-25 15/16
19 Weronika Łącka Bielkówko 2021-09-25 15/16
20 Małgorzata Konieczka Gdynia 2021-09-25 15/16
21 Juliusz Pronobis JOS/Pruszcz Gdański 2021-09-25 13/16
22 Jeremi Pronobis JOS/Pruszcz Gdański 2021-09-25 13/16
23 Beata Pronobis JOS/Pruszcz Gdański 2021-09-25 13/16
24 Wojciech Pronobis JOS/Pruszcz Gdański 2021-09-25 13/16
25 Agnieszka Michałowska Warszawa 2021-09-26 16/16
26 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2021-11-01 16/16
27 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/ "Ursus" 2021-11-12 16/16
28 Anna Górecka KTM PTTK O/ "Ursus" 2021-11-12 16/16
29 Jakub Kaczyński Klub InO Neptun Gdańsk 2022-01-09 16/16
30 Piotr Babula Gdańsk 2022-04-16 16/16
31 Maja Skiba Ustrzyki Dolne 2022-05-31 16/16
32 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2022-05-31 16/16
33 Oliwia Śnieżek Ustrzyki Dolne 2022-05-31 16/16
34 Kinga Kmiecik Ustrzyki Dolne 2022-06-04 16/16
35 Agnieszka Lubomirska Rumia, Wejherowo 2022-06-14 16/16
36 Iwona Gniewkowska Rumia, Wejherowo 2022-06-14 16/16
37 Jan Mencel Rumia, Wejherowo 2022-06-14 16/16
38 Krzysztof Haak Rumia, Wejherowo 2022-06-14 16/16
39 Andrzej Kozdrowski Ustrzyki Dolne 2022-07-07 16/16
40 Wiktoria Szewczyk Ustrzyki Dolne 2022-07-07 16/16
41 Zbigniew Curyl Totutotam Świdnica 2022-07-10 16/16
42 Maciej Wolak Kraków 2022-07-11 16/16
43 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2022-07-11 16/16
44 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-07-23 16/16
45 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2022-07-23 16/16
46 Ireneusz Zarębski Gdańsk 2022-07-31 16/16
47 Katarzyna Ziółkowska-Kiziak Poznań 2022-08-07 16/16
48 Agnieszka Kowalska Wałcz 2022-08-29 16/16
49 Zofia Kowalska Wałcz 2022-08-29 16/16
50 Jarosław Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2022-09-11 16/16
51 Maria Głowacka skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2022-09-11 16/16
52 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-09-23 16/16
53 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-09-23 16/16
54 Tadeusz Klonowski Trąbki Wielkie 2022-10-10 16/16
55 Szymon Tur Lody Gofry Zapiekanki 2022-10-11 16/16
56 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-10-23 16/16
57 Hubert Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-10-23 16/16
58 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-10-23 16/16
59 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-11-11 16/16
60 Aleksandra Kunke Rumia 2022-12-12 16/16
61 Amelia Lis Rumia 2022-12-12 11/16
62 Andrzej Perszowski Rumia 2022-12-12 16/16
63 Dominik Jesiołowski Rumia 2022-12-12 8/16
64 Dorota Kacprzycka Rumia 2022-12-12 16/16
65 Ivan Zahrebeniuk Rumia 2022-12-12 16/16
66 Julia Tomaszewska Rumia 2022-12-12 16/16
67 Kacper Janus Rumia 2022-12-12 16/16
68 Klaudia Syldatk Rumia 2022-12-12 11/16
69 Michał Brzozowski Rumia 2022-12-12 16/16
70 Nadia Radtke Rumia 2022-12-12 16/16
71 Olga Tuligłowska Rumia 2022-12-12 8/16
72 Oliwia Stenka Rumia 2022-12-12 16/16
73 Szymon Aniszewski Rumia 2022-12-12 8/16
74 Szymon Rek Rumia 2022-12-12 16/16
75 Wiktoria Ginter Rumia 2022-12-12 16/16
76 Wiktoria Kadłubowska Rumia 2022-12-12 16/16
77 Zuzanna Kuhn Rumia 2022-12-12 16/16
78 Zuzanna Popiołek Rumia 2022-12-12 11/16
79 Wojciech Szostak Gdańsk 2023-01-07 16/16
80 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2023-02-16 16/16
81 Jarosław Baryluk Lusina 2023-04-25 16/16
82 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-07-01 16/16
83 Piotr Cichy Świnoujście 2023-07-07 16/16
84 Uliana Kuk Warszawa 2023-07-10 16/16
85 Mariusz Kaczmarek Gdynia 2023-07-16 16/16
86 Ala Bożek Warszawa 2023-08-05 16/16
87 Andrzej Kowalik Warszawa 2023-08-05 16/16
88 Anna Dybko Warszawa 2023-08-05 16/16
89 Antoni Libiszowski Warszawa 2023-08-05 16/16
90 Basia Brudlo Warszawa 2023-08-05 16/16
91 Beata Bargiel Warszawa 2023-08-05 16/16
92 Emilia Pater Warszawa 2023-08-05 16/16
93 Franek Stachyra Warszawa 2023-08-05 16/16
94 Grzegorz Wiński Warszawa 2023-08-05 16/16
95 Jakub Gryglewski Warszawa 2023-08-05 16/16
96 Jakub Zochowski Warszawa 2023-08-05 16/16
97 Jan Piwek Warszawa 2023-08-05 16/16
98 Jan Pykało Warszawa 2023-08-05 16/16
99 Joanna Waszczuk Warszawa 2023-08-05 16/16
100 Kacper Kucharski Warszawa 2023-08-05 16/16
101 Kajetana Koryl Warszawa 2023-08-05 16/16
102 Krzysztof Strupinski Warszawa 2023-08-05 16/16
103 Kuba Kwaśniewski Warszawa 2023-08-05 16/16
104 Maciej Kosewski Warszawa 2023-08-05 16/16
105 Martyna Kwiatkowska Warszawa 2023-08-05 16/16
106 Mateusz Danik Warszawa 2023-08-05 16/16
107 Michał Dzienisiewicz Warszawa 2023-08-05 16/16
108 Michał Hreczuch Warszawa 2023-08-05 16/16
109 Michał Smolik Warszawa 2023-08-05 16/16
110 Ola Kopania Warszawa 2023-08-05 16/16
111 Ola Krajewska Warszawa 2023-08-05 16/16
112 Ola Michalska Warszawa 2023-08-05 16/16
113 Patryk Labanowski Warszawa 2023-08-05 16/16
114 Piotr Szupiluk Warszawa 2023-08-05 16/16
115 Polsakiewicz Piotr Warszawa 2023-08-05 16/16
116 Przemek Adamczyk Warszawa 2023-08-05 16/16
117 Stasio Izabela Warszawa 2023-08-05 16/16
118 Wiktoria Grabowska Warszawa 2023-08-05 16/16
119 Beata Bigos Poniatowa 2023-08-11 16/16
120 Robert Bigos Poniatowa 2023-08-11 16/16
121 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-08-29 16/16
122 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-08-29 16/16
123 Agnieszka Tonkowicz Elbląg 2023-09-30 16/16
124 Piotr Frankowski Elbląg 2023-09-30 16/16
125 Kazimierz Hałas Nowa Sól 2023-10-04 16/16
126 Wojciech Drozda Warszawa 2023-10-04 16/16
127 Przemysław Nowak Sokoły Wędrowne / Poznań 2023-12-30 16/16
128 Wojciech Bieliński Gdańsk 2024-01-01 16/16
129 Szymon Bieliński Gdańsk 2024-02-03 16/16
130 Dariusz Kalinowski Warszawa 2024-02-14 16/16
131 Ewa Kalinowska Warszawa 2024-02-14 16/16

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies