partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Zbigniew Kowalczyk Bolesławiec 2021-08-01 20/20
II Grzegorz Matoryn Bolesławiec 2021-08-01 20/20
1 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2021-09-26 20/20
2 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2021-09-26 20/20
3 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2021-09-26 20/20
4 Lucyna Koczan PTSM Lubań 2021-09-26 20/20
5 Marcjanna Markiewicz PTSM Lubań 2021-09-26 20/20
6 Agnieszka Michałowska Warszawa 2021-10-07 20/20
7 Piotr Michałowski Warszawa 2021-10-07 20/20
8 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2021-10-09 20/20
9 Krzysztof Miaśkiewicz Orientop Wrocław 2021-10-09 20/20
10 Adam Skoczyński Plessino Pszczyna 2021-10-09 20/20
11 Anastazja Drągiewicz Bolesławiec 2021-10-17 20/20
12 Patrycja Drągiewicz Bolesławiec 2021-10-17 20/20
13 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2021-10-17 20/20
14 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2021-10-17 20/20
15 Jadwiga Bystrykowska Bogatynia 2021-11-27 20/20
16 Wiesława Cenian Jelenia Góra 2021-11-27 20/20
17 Zdzisław Orlik Jelenia Góra 2021-11-27 20/20
18 Zbigniew Curyl ToTuToTam Świdnica 2021-12-06 20/20
19 Karolina Tyńska ToTuToTam Świdnica 2021-12-06 20/20
20 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-01-14 20/20
21 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2022-01-22 20/20
22 Ewa Sławińska PTSM Lubań 2022-01-29 20/20
23 Jacek Sławiński PTSM Lubań 2022-01-29 20/20
24 Franciszek Stolarczyk ToTuToTam Świdnica 2022-01-29 20/20
25 Paweł Szubert Warszawa 2022-03-27 20/20
26 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2022-07-12 20/20
27 Wojciech Drozda Warszawa 2022-07-18 20/20
28 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2022-08-27 20/20
29 Władysław Mleczak Lubań 2022-08-27 20/20
30 Danuta Milczarek WAŁBRZYCH 2022-12-17 20/20
31 Marcin Milczarek WAŁBRZYCH 2022-12-17 20/20
32 Bartosz Lewandowski Kościelec 2022-12-26 20/20
33 Mirosław Lipiński PTTK Legnica 2022-12-26 20/20
34 Agnieszka Osmelak Szczecin 2023-01-07 20/20
35 Leszek Osmelak Szczecin 2023-01-07 20/20
36 Łukasz Smużny Wałbrzych 2023-01-25 20/20
37 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-03-27 20/20
38 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-03-27 20/20
39 Kinga Zwierzchowska Łódź 2023-04-30 20/20
40 Marzena Pietrasik Łódź 2023-04-30 20/20
41 Elwira Socha HKT "Azymut" / Swarzędz 2023-05-01 20/20
42 Rafał M. Socha HKT "Azymut" / Swarzędz 2023-05-01 20/20
43 Urszula Socha HKT "Azymut" / Swarzędz 2023-05-01 20/20
44 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2023-05-06 20/20
45 Jakub Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2023-05-06 20/20
46 Honorata Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2023-05-21 20/20
47 Wojciech Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2023-05-21 20/20
48 Artur Wójcicki PTSM Lubań 2023-08-19 20/20
49 Beata Kasińska PTSM Lubań 2023-08-19 20/20
50 Jarosław Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2023-09-30 20/20
51 Maria Głowacka skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2023-09-30 20/20
52 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2023-10-03 20/20
53 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2023-10-03 20/20
54 Agnieszka Kowalska Wałcz 2024-03-21 20/20
55 Zofia Kowalska Wałcz 2024-03-21 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies