partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2021-06-30 19/19
II Dariusz Walczyna O/PTTK Radzyń Podlaski 2021-06-30 19/19
1 Agnieszka Michałowska Warszawa 2021-10-17 19/19
2 Piotr Michałowski Warszawa 2021-10-17 19/19
3 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/ "Ursus" 2021-11-11 19/19
4 Anna Górecka KTM PTTK O/ "Ursus" 2021-11-11 19/19
5 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2022-03-25 19/19
6 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-03-26 19/19
7 Małgorzata Arendt Rumia 2022-07-01 19/19
8 Iwona Gniewkowska Rumia 2022-07-01 19/19
9 Anna Gołaszewska Gdańsk 2022-07-01 19/19
10 Małgorzata Konieczka Gdynia 2022-07-01 19/19
11 Joanna Kuźba Rumia 2022-07-01 19/19
12 Justyna Kuźba Rumia 2022-07-01 19/19
13 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2022-07-01 19/19
14 Iwona Kurto Skarmat Toruń 2022-07-01 19/19
15 Wojciech Wójcik Orientop Wrocław 2022-07-01 19/19
16 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-07-02 19/19
17 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-07-03 19/19
18 Agata Malczewska Klub InO "Skróty" Radom 2022-07-03 19/19
19 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-07-03 19/19
20 Wojciech Drozda Warszawa 2022-07-03 19/19
21 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-07-04 19/19
22 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-07-04 19/19
23 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-07-31 19/19
24 Bogumiła Nawrot Warszawa 2022-08-20 19/19
25 Grażyna Orłowska Warszawa 2022-08-20 19/19
26 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-08-20 19/19
27 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-08-27 19/19
28 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-08-27 19/19
29 Paweł Starzyński Warszawa 2022-10-23 19/19
30 Sabina Bauman Warszawa 2022-10-23 19/19
31 Jacek Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2023-04-01 19/19
32 Jarosław Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2023-04-01 19/19
33 Maria Głowacka skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2023-04-01 19/19
34 Beata Bigos Poniatowa 2023-04-30 19/19
35 Robert Bigos Poniatowa 2023-04-30 19/19
36 Albert Warowny Pruszków 2023-07-29 19/19
37 Piotr Warowny Pruszków 2023-07-29 19/19
38 Wojciech Warowny Pruszków 2023-07-29 19/19
39 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-08-27 19/19
40 Agnieszka Tonkowicz Elbląg 2023-09-16 19/19
41 Piotr frankowski Elblag 2023-09-17 19/19
42 Bernard Milewski Klub Turystyki Kolarskiej Beneqteam Płock 2023-11-22 19/19
43 Roman Wiśniewski Beneq Team / Srebrna 2023-11-22 19/19

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies