partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2021-09-01 20/20
1 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2021-10-16 20/20
2 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2021-10-16 20/20
3 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2021-10-17 20/20
4 Tomasz Jędrzejczak Orientop Wrocław 2021-10-17 20/20
5 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2021-11-07 20/20
6 Danuta Milczarek WAŁBRZYCH 2022-02-27 20/20
7 Marcin Milczarek WAŁBRZYCH 2022-02-27 20/20
8 Beata Kasińska PTSM Lubań 2022-03-11 20/20
9 Agnieszka Osmelak Szczecin 2022-04-17 20/20
10 Leszek Osmelak Szczecin 2022-04-17 20/20
11 Grażyna Orłowska Warszawa 2022-06-01 20/20
12 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-06-01 20/20
13 Agnieszka Michałowska Warszawa 2022-06-09 20/20
14 Piotr Michałowski Warszawa 2022-06-09 20/20
15 Dominik Pruss Kłodzko, Klub Krajoznawców Sokoły Wędrowne 2022-07-17 20/20
16 Agnieszka Kuś Klub InO Stowarzysze 2022-07-29 19/19
17 Michał Kuś Klub InO Stowarzysze 2022-07-29 19/19
18 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-08-09 20/20
19 Justyna Kuźba KKT Włóczykij / Rumia 2023-03-04 20/20
20 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach / Rumia 2023-03-04 20/20
21 Dariusz Walczyna PTTK O/Radzyń Podlaski 2023-03-04 20/20
22 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga 2023-03-20 20/20
23 Weronika Głąb Lublin 2023-03-20 20/20
24 Aleksandra Mazan KOS BnO Szczecin 2023-07-12 20/20
25 Bartłomiej Mazan KOS BnO Szczecin 2023-07-12 20/20
26 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2023-07-21 20/20
27 Karina Poloczek Piekary Śląskie 2023-07-21 20/20
28 Magdalena Kotowska SKKT Gryphus Szczecin 2023-07-21 20/20
29 Barbara Krzak Szczecin 2023-07-22 20/20
30 Piotr Krzak Szczecin 2023-07-22 20/20
31 Michał Smoczyk Rzepin 2023-08-24 20/20
32 Anna Malanowska Klub InO STOWARZYSZE Warszawa 2023-09-11 20/20
33 Barbara Szmyt Klub InO STOWARZYSZE Warszawa 2023-09-11 20/20
34 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-11-15 20/20
35 Damian Murach HKT PTTK "Mobilek" Mińsk Maz. 2023-11-15 20/20
36 Karina Jasińska HKT PTTK "Mobilek" Mińsk Maz. 2023-11-15 20/20
37 Anna Kasperska Wieluń 2023-12-27 20/20
38 Agata Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2024-01-21 20/20
39 Marek Koba Jaworzno 2024-01-21 20/20
40 Aleksandra Bielawska-Pohl Wrocław Perpedes 2024-01-24 20/20
41 Joanna Kuźba Rumia 2024-02-16 20/20
42 Antonina Michalska Krosinko 2024-02-17 20/20
43 Konrad Michalski Krosinko 2024-02-17 20/20
44 Sławomir Frynas Lublin 2024-02-17 20/20
45 Zofia Michalska Krosinko 2024-02-17 20/20
46 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2024-02-17 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies