partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-10-25 20/20
II Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2021-10-25 20/20
1 Katarzyna Rojek Wiatr we włosach/Gdańsk 2021-10-25 20/20
2 Wojciech Rojek Wiatr we włosach/Gdańsk 2021-10-25 20/20
3 Adam Ratyński Warszawa 2021-11-11 20/20
4 Agnieszka Michałowska Warszawa 2021-11-11 20/20
5 Katarzyna Koszyk Warszawa 2021-11-11 20/20
6 Piotr Michałowski Warszawa 2021-11-11 20/20
7 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/ "Ursus" 2021-11-13 20/20
8 Anna Górecka KTM PTTK O/ "Ursus" 2021-11-13 20/20
9 Jakub Kaczyński Klub InO Neptun Gdańsk 2021-12-19 20/20
10 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-01-15 20/20
11 Elżbieta Myślak Zeberki/Tadzino 2022-01-15 20/20
12 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-01-15 20/20
13 Bach Mateusz Rumia 2022-02-16 20/20
14 Iwona Gniewkowska Rumia 2022-02-16 20/20
15 Jakub Przepiórzyński Rumia 2022-02-16 20/20
16 Jan Mencel Rumia 2022-02-16 20/20
17 Joanna Kuźba Rumia 2022-02-16 20/20
18 Krzysztof Haak Rumia 2022-02-16 20/20
19 Szymon Zawiślak Rumia 2022-02-16 20/20
20 Justyna Kuźba Rumia 2022-02-27 20/20
21 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2022-05-31 20/20
22 Zbigniew Curyl Totutotam Świdnica 2022-07-11 20/20
23 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-07-28 20/20
24 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2022-07-28 20/20
25 Agnieszka Kowalska Wałcz 2022-08-30 20/20
26 Zofia Kowalska Wałcz 2022-08-30 20/20
27 Jarosław Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2022-09-10 20/20
28 Maria Głowacka skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2022-09-10 20/20
29 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-09-23 20/20
30 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-09-23 20/20
31 Wojciech Szostak Gdańsk 2022-09-24 20/20
32 Adam Klonowski Trąbki Wielkie 2022-10-02 20/20
33 Aleksandra Klonowska Trąbki Wielkie 2022-10-02 20/20
34 Tadeusz Klonowski Trąbki Wielkie 2022-10-02 20/20
35 Szymon Tur Lody Gofry Zapiekanki 2022-10-11 20/20
36 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-11-13 20/20
37 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2023-02-17 20/20
38 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2023-02-22 20/20
39 Piotr Cichy Świnoujście 2023-03-09 19/20
40 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2023-04-30 20/20
41 Roman Biegajski PTTK Iława/ Bratian 2023-04-30 20/20
42 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-07-14 20/20
43 Mariusz Kaczmarek Gdynia 2023-07-31 20/20
44 Beata Bigos Poniatowa 2023-08-12 20/20
45 Robert Bigos Poniatowa 2023-08-12 20/20
46 Wojciech Drozda Warszawa 2023-10-04 20/20
47 Tomasz Rekowski Morąg 2024-01-13 20/20
48 Dariusz Kalinowski Warszawa 2024-02-10 20/20
49 Ewa Kalinowska Warszawa 2024-02-10 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies