partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2014-06-15 17/17
II Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2014-06-15 17/17
1 Renata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-06-17 17/17
2 Tomasz Łaski Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-06-17 17/17
3 Joanna Opieła ForestAP/Warszawa 2014-06-22 17/17
4 Dariusz Opieła ForestAP/Warszawa 2014-06-22 17/17
5 Monika Andrzejewska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-23 17/17
6 Karolina Bargieł Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-23 17/17
7 Małgorzata Cieślak Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-23 17/17
8 Łukasz Jadczak Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-23 17/17
9 Przemysław Jakubowski Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-23 17/17
10 Karol Jasiński Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-23 17/17
11 Adrian Kowalczyk Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-23 17/17
12 Damian Kruszewski Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-23 17/17
13 Paulina Kurant Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-23 17/17
14 Justyna Ździeborska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-23 17/17
15 Teresa Orłowska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2014-06-23 17/17
16 Michał Bubrzyk SKKT PTTK 101/Warszawa 2014-06-23 17/17
17 Kamil Jasiński SKKT PTTK 101/Warszawa 2014-06-23 17/17
18 Małgorzata Kamińska SKKT PTTK 101/Warszawa 2014-06-23 17/17
19 Szymon Kamiński SKKT PTTK 101/Warszawa 2014-06-23 17/17
20 Weronika Siedlecka SKKT PTTK 101/Warszawa 2014-06-23 17/17
21 Alicja Zbrzeźniak SKKT PTTK 101/Warszawa 2014-06-23 17/17
22 Agnieszka Różycka Warszawa 2014-07-04 17/17
23 Krysia Różycka Warszawa 2014-07-04 17/17
24 Hania Różycka Warszawa 2014-07-04 17/17
25 Sławomir Otap Warszawa 2014-08-16 17/17
26 Mariusz Siwiec Warszawa 2014-12-03 17/17
27 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr przy Politechnice Warszawskiej 2015-01-16 17/17
28 Mariusz Pietrzak Piastów 2015-02-28 17/17
29 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2015-03-20 17/17
30 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2015-10-16 17/17
31 Monika Sokołowska Zawsze ostatni/Warszawa 2016-01-27 17/17
32 Przemysław Gawroński Zawsze ostatni/Warszawa 2016-01-27 17/17
33 Beata Pluta SKKT PTTK 101/Warszawa 2016-08-03 17/17
34 Irek Pluta SKKT PTTK 101/Warszawa 2016-08-03 17/17
35 Monika Pluta SKKT PTTK 101/Warszawa 2016-08-03 17/17
36 Agata Mucharska Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-09-16 17/17
37 Zofia Rosochacka Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-09-16 17/17
38 Zuzanna Szafaryn Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-09-16 17/17
39 Sofia de Strag Rato Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-09-16 17/17
40 Karolina Czarnecka Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-09-16 17/17
41 Jakub Stępniewski Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-09-16 17/17
42 Aleksander Jęsek Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-09-16 17/17
43 Jan Wieczorek Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-09-16 17/17
44 Tomasz Maciejewski Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-09-16 17/17
45 Konrad Włodkowski Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-09-16 17/17
46 Władysław Kędzierawski Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-09-16 17/17
47 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2016-12-01 17/17
48 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-03-10 17/17
49 Edward Fudro JEJ Police 2017-10-27 17/17
50 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-05-03 17/17
51 Piotr Michałowski Warszawa 2018-05-03 17/17
52 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2019-03-12 17/17
53 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2019-04-11 17/17
54 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-08-07 17/17
55 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-08-07 17/17
56 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-12-01 17/17
57 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-12-01 17/17
58 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-12-01 17/17
59 Magdalena Łuniewska-Etenkowska Warszawa 2020-08-08 17/17
60 Weronika Etenkowska Warszawa 2020-08-08 17/17
61 Bartłomiej Etenkowski Warszawa 2020-08-08 17/17
62 Agata Młotek Warszawa 2020-08-23 17/17
63 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-08-23 17/17
64 Piotr Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2020-09-18 17/17
65 Piotr Osiński Warszawa 2021-04-22 17/17
66 Joanna Chruślak SKRÓTY Radom 2021-08-01 17/17
67 Robert Chruslak SKRÓTY Radom 2021-08-01 17/17
68 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-08-12 17/17
69 Antonia Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-08-12 17/17
70 Hubert Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-08-12 17/17
71 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-08-12 17/17
72 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2021-09-14 17/17
73 Michał Grygo Warszawa 2021-12-18 17/17
74 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-02-02 17/17
75 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team Radom 2022-04-05 17/17
76 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-04-05 17/17
77 Ilona Śpiewak Warszawa 2022-05-22 17/17
78 Mateusz Komorowski Warszawa 2022-05-22 17/17
79 Przemysław Witczak Warszawa 2022-06-22 17/17
80 Sławomir Frynas Lublin 2022-08-06 17/17
81 Leszek Adamski Warszawa 2023-01-11 17/17
82 Beata Bigos Poniatowa 2023-03-19 17/17
83 Robert Bigos Poniatowa 2023-03-19 17/17
84 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-07-16 17/17
85 Mariusz Kaczmarek Gdynia 2023-07-22 17/17
86 Barbara Figura Neu-Ulm 2023-09-24 17/17
87 Wiesław Szlachta Warszawa 2023-09-24 17/17
88 Paweł Szubert Warszawa 2023-10-04 17/17
89 Tomasz Rekowski Morąg 2023-10-20 17/17
90 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-11-11 17/17
91 Ania Zaremba Ursynów 2023-11-11 17/17
92 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2024-02-02 17/17

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies