partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-10-25 22/22
II Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2021-10-25 22/22
1 Katarzyna Rojek Wiatr we włosach/Gdańsk 2021-10-25 22/22
2 Wojciech Rojek Wiatr we włosach/Gdańsk 2021-10-25 22/22
3 Agnieszka Michałowska Warszawa 2021-11-11 22/22
4 Piotr Michałowski Warszawa 2021-11-11 22/22
5 Adam Ratyński Warszawa 2021-11-13 22/22
6 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-11-13 22/22
7 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/ "Ursus" 2021-11-13 22/22
8 Anna Górecka KTM PTTK O/ "Ursus" 2021-11-13 22/22
9 Antonia Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-11-13 22/22
10 Elżbieta Myślak Zeberki/Tadzino 2021-11-13 22/22
11 Hubert Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-11-13 22/22
12 Katarzyna Koszyk Warszawa 2021-11-13 22/22
13 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-11-13 22/22
14 Jakub Kaczyński Klub InO Neptun Gdańsk 2021-12-18 22/22
15 Bach Mateusz Rumia 2022-02-16 22/22
16 Iwona Gniewkowska Rumia 2022-02-16 22/22
17 Jakub Przepiórzyński Rumia 2022-02-16 22/22
18 Jan Mencel Rumia 2022-02-16 22/22
19 Joanna Kuźba Rumia 2022-02-16 22/22
20 Krzysztof Haak Rumia 2022-02-16 22/22
21 Szymon Zawiślak Rumia 2022-02-16 22/22
22 Justyna Kuźba Rumia 2022-02-27 22/22
23 Zbigniew Curyl Totutotam Świdnica 2022-07-11 22/22
24 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-07-28 22/22
25 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2022-07-28 22/22
26 Agnieszka Kowalska Wałcz 2022-08-30 22/22
27 Zofia Kowalska Wałcz 2022-08-30 22/22
28 Jarosław Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2022-09-10 22/22
29 Maria Głowacka skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2022-09-10 22/22
30 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-09-23 22/22
31 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-09-23 22/22
32 Wojciech Szostak Gdańsk 2022-09-25 22/22
33 Adam Klonowski Trąbki Wielkie 2022-10-02 22/22
34 Aleksandra Klonowska Trąbki Wielkie 2022-10-02 22/22
35 Tadeusz Klonowski Trąbki Wielkie 2022-10-02 22/22
36 Szymon Tur Lody Gofry Zapiekanki 2022-10-11 22/22
37 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-11-13 22/22
38 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2023-02-17 22/22
39 Piotr Cichy Świnoujście 2023-03-09 22/22
40 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2023-03-25 22/22
41 Jacek Ławicki Bratian 2023-05-07 22/22
42 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2023-05-07 22/22
43 Roman Biegajski PTTK Iława/ Bratian 2023-05-07 22/22
44 Beata Bargiel Warszawa 2023-06-08 22/22
45 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-07-14 22/22
46 Beata Bigos Poniatowa 2023-08-12 22/22
47 Robert Bigos Poniatowa 2023-08-12 22/22
48 Mariusz Kaczmarek Gdynia 2023-09-09 22/22
49 Wojciech Drozda Warszawa 2023-10-04 22/22
50 Tomasz Rekowski Morąg 2024-01-13 22/22
51 Jakub Zdybel Bogatynia 2024-02-27 22/22

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies