partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-10-25 23/23
II Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2021-10-25 23/23
1 Katarzyna Rojek Wiatr we włosach/Gdańsk 2021-10-25 23/23
2 Wojciech Rojek Wiatr we włosach/Gdańsk 2021-10-25 23/23
3 Agnieszka Michałowska Warszawa 2021-11-11 23/23
4 Piotr Michałowski Warszawa 2021-11-11 23/23
5 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-11-13 23/23
6 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/ "Ursus" 2021-11-13 23/23
7 Anna Górecka KTM PTTK O/ "Ursus" 2021-11-13 23/23
8 Antonia Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-11-13 23/23
9 Elżbieta Myślak Zeberki/Tadzino 2021-11-13 23/23
10 Hubert Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-11-13 23/23
11 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-11-13 23/23
12 Jakub Kaczyński Klub InO Neptun Gdańsk 2021-12-18 23/23
13 Bach Mateusz Rumia 2022-02-16 23/23
14 Iwona Gniewkowska Rumia 2022-02-16 23/23
15 Jakub Przepiórzyński Rumia 2022-02-16 23/23
16 Jan Mencel Rumia 2022-02-16 23/23
17 Joanna Kuźba Rumia 2022-02-16 23/23
18 Krzysztof Haak Rumia 2022-02-16 23/23
19 Szymon Zawiślak Rumia 2022-02-16 23/23
20 Justyna Kuźba Rumia 2022-02-27 23/23
21 Zbigniew Curyl Totutotam Świdnica 2022-07-11 23/23
22 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-07-28 23/23
23 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2022-07-28 23/23
24 Agnieszka Kowalska Wałcz 2022-08-30 23/23
25 Zofia Kowalska Wałcz 2022-08-30 23/23
26 Jarosław Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2022-09-10 23/23
27 Maria Głowacka skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2022-09-10 23/23
28 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-09-23 23/23
29 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-09-23 23/23
30 Wojciech Szostak Gdańsk 2022-09-25 23/23
31 Szymon Tur Lody Gofry Zapiekanki 2022-10-11 23/23
32 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-11-13 23/23
33 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2023-02-17 23/23
34 Piotr Cichy Świnoujście 2023-03-09 23/23
35 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2023-03-25 23/23
36 Jacek Ławicki Bratian 2023-05-07 23/23
37 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2023-05-07 23/23
38 Roman Biegajski PTTK Iława/ Bratian 2023-05-07 23/23
39 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-07-22 23/23
40 Beata Bargiel Warszawa 2023-08-06 23/23
41 Beata Bigos Poniatowa 2023-08-12 23/23
42 Robert Bigos Poniatowa 2023-08-12 23/23
43 Mariusz Kaczmarek Gdynia 2023-09-09 23/23
44 Kazimierz Hałas Nowa Sól 2023-10-05 23/23
45 Wojciech Drozda Warszawa 2023-10-05 23/23
46 Adam Ratyński Warszawa 2023-10-08 23/23
47 Katarzyna Koszyk Warszawa 2023-10-08 23/23

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies