partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Roman Trocha Orientop Wrocław 2021-09-02 10/10
1 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2021-11-14 10/10
2 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2021-12-12 10/10
3 Agnieszka Osmelak Szczecin 2022-04-16 10/10
4 Leszek Osmelak Szczecin 2022-04-16 10/10
5 Anna Kowalik PTTK Szczecin 2022-04-30 10/10
6 Jan Kowalik PTTK Szczecin 2022-04-30 10/10
7 Agnieszka Michałowska Warszawa 2022-06-11 10/10
8 Piotr Michałowski Warszawa 2022-06-11 10/10
9 Bernadeta Żuk Bystrzyca Kłodzka 2022-11-06 10/10
10 Natalia Żuk Bystrzyca Kłodzka 2022-11-06 10/10
11 Jadwiga Ziarnowska Pszczoły i Trutnie Świdnica 2023-04-10 10/10
12 Krzysztof Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2023-04-10 10/10
13 Piotr Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2023-04-10 10/10
14 Łukasz Ziarnowski Pszczoły i Trutnie Świdnica 2023-04-10 10/10
15 Łukasz Smużny Wałbrzych 2023-07-20 10/10
16 Barbara Krzak Szczecin 2023-07-22 10/10
17 Piotr Krzak Szczecin 2023-07-22 10/10
18 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2023-07-23 10/10
19 Magdalena Kotowska SKKT Gryphus Szczecin 2023-07-23 10/10
20 Danuta Milczarek WAŁBRZYCH 2023-09-24 10/10
21 Marcin Milczarek WAŁBRZYCH 2023-09-24 10/10
22 Zbigniew Curyl ToTuToTam Świdnica 2023-11-19 10/10
23 Konrad Michalski Krosinko 2024-02-16 10/10
24 Aleksander Bargiel Traperzy / Kłodzko (SP2) 2024-02-24 10/10
25 Aneta Kozak Traperzy / Kłodzko (SP2) 2024-02-24 10/10
26 Anna Kaszańska Traperzy / Kłodzko (SP2) 2024-02-24 10/10
27 Arkadiusz Terlecki Traperzy / Kłodzko (SP2) 2024-02-24 10/10
28 Dawid Korzekwa Traperzy / Kłodzko (SP2) 2024-02-24 10/10
29 Dawid Majewski Traperzy / Kłodzko (SP2) 2024-02-24 10/10
30 Dominika Bednarska Traperzy / Kłodzko (SP2) 2024-02-24 10/10
31 Filip Spodniewski Traperzy / Kłodzko (SP2) 2024-02-24 10/10
32 Gabriela Sobała Traperzy / Kłodzko (SP2) 2024-02-24 10/10
33 Gabriela Terlecka Traperzy / Kłodzko (SP2) 2024-02-24 10/10
34 Hanna Berezowska Traperzy / Kłodzko (SP2) 2024-02-24 10/10
35 Kacper Kaszański Traperzy / Kłodzko (SP2) 2024-02-24 10/10
36 Katarzyna Leś Traperzy / Kłodzko (SP2) 2024-02-24 10/10
37 Kate Konarzewski Traperzy / Kłodzko (SP2) 2024-02-24 10/10
38 Klaudia Piątek Traperzy / Kłodzko (SP2) 2024-02-24 10/10
39 Leon Garbicz Traperzy / Kłodzko (SP2) 2024-02-24 10/10
40 Maciej Śpiewak Traperzy / Kłodzko (SP2) 2024-02-24 10/10
41 Michał Harasiuk Traperzy / Kłodzko (SP2) 2024-02-24 10/10
42 Michał Leś Traperzy / Kłodzko (SP2) 2024-02-24 10/10
43 Mielan Jaśniak Traperzy / Kłodzko (SP2) 2024-02-24 10/10
44 Olivia Ciupider Traperzy / Kłodzko (SP2) 2024-02-24 10/10
45 Piotr Piątek Traperzy / Kłodzko (SP2) 2024-02-24 10/10
46 Sara Breska Traperzy / Kłodzko (SP2) 2024-02-24 10/10
47 Weronika Osicka Traperzy / Kłodzko (SP2) 2024-02-24 10/10
48 Wiktoria Czyszczoń Traperzy / Kłodzko (SP2) 2024-02-24 10/10

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies