partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Roman Trocha Orientop Wrocław 2021-11-02 16/16
1 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2021-11-13 16/16
2 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2021-11-21 16/16
3 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/ "Ursus" 2021-12-30 16/16
4 Anna Górecka KTM PTTK O/ "Ursus" 2021-12-30 16/16
5 Dariusz Kalinowski Warszawa 2022-05-18 16/16
6 EWA Kalinowska Warszawa 2022-05-18 16/16
7 Artur Bączkiewicz HKT Azymut / Swarzędz 2022-06-17 16/16
8 Jakub Szmania HKT Azymut / Swarzędz 2022-06-17 16/16
9 Rafał M. Socha HKT Azymut / Swarzędz 2022-06-17 16/16
10 Artur Świderski Radzymin 2022-07-13 16/16
11 Ewa Świderska Radzymin 2022-07-13 16/16
12 Marysia Świderska Radzymin 2022-07-13 16/16
13 Mateusz Świderski Radzymin 2022-07-13 16/16
14 Małgosia Świderska Radzymin 2022-07-13 16/16
15 Jadwiga Ziarnowska Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-07-17 16/16
16 Krzysztof Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2022-07-17 16/16
17 Piotr Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2022-07-17 16/16
18 Łukasz Ziarnowski Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-07-17 16/16
19 Agata Maj Sokoły Wędrowne/Gdynia 2022-07-22 16/16
20 Łukasz Smużny Wałbrzych 2022-08-09 16/16
21 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-08-11 16/16
22 Arkadiusz Szymański Lubosz 2023-08-10 16/16
23 Lena Podgruszewska Międzychód 2023-08-10 16/16
24 Paweł Podgruszewski Międzychód 2023-08-10 16/16
25 Danuta Milczarek WAŁBRZYCH 2023-08-15 16/16
26 Marcin Milczarek WAŁBRZYCH 2023-08-15 16/16
27 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-08-26 16/16
28 Krzysztof Stańczyk MKT-K Warszawa 2023-09-08 16/16
29 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2023-09-24 16/16
30 Artur Wójcicki PTSM Lubań 2023-09-24 16/16
31 Beata Kasińska PTSM Lubań 2023-09-24 16/16
32 Helena Kocniowska PTSM Lubań 2023-09-24 16/16
33 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2023-09-24 16/16
34 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2023-09-24 16/16
35 Lucyna Koczan PTSM Lubań 2023-09-24 16/16
36 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2023-09-24 16/16
37 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2023-09-24 16/16
38 Władysław Mleczak PTSM Lubań 2023-09-24 16/16
39 Adam Ratyński Warszawa 2023-10-11 16/16
40 Katarzyna Koszyk Warszawa 2023-10-11 16/16
41 Jakub Zdybel Bogatynia 2024-03-08 16/16

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies