partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2021-10-01 18/18
1 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2022-01-02 18/18
2 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/"Ursus" 2022-01-08 18/18
3 Anna Górecka KTM PTTK O/"Ursus" 2022-01-08 18/18
4 Maciej Korczykowski Brwinów 2022-02-06 18/18
5 Zofia Korczykowska Brwinów 2022-02-06 18/18
6 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-02-17 18/18
7 Antonia Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-02-17 18/18
8 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-02-17 18/18
9 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-02-26 18/18
10 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2022-03-23 18/18
11 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2022-06-03 17/18
12 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2022-06-03 17/18
13 Wojciech Drozda Warszawa 2022-07-01 18/18
14 Oliwia Piotrowska warszawa 2022-08-11 16/18
15 Edward Fudro Police 2022-10-23 18/18
16 Bogumiła Nawrot Warszawa 2022-11-04 18/18
17 Grażyna Orłowska Warszawa 2022-11-04 18/18
18 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-11-04 18/18
19 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-12-07 18/18
20 Joanna Kuźba KKT Włóczykij Rumia 2022-12-09 18/18
21 Justyna Kuźba KKT Włóczykij Rumia 2022-12-09 18/18
22 Agata Hermann-Szyszłow Szyszki/Bydgoszcz 2022-12-10 18/18
23 Przemysław Szyszłow Szyszki/Bydgoszcz 2022-12-10 18/18
24 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2023-01-21 18/18
25 Przemysław Nowak Sokoły Wędrowne / Poznań 2023-01-28 18/18
26 Agata Maj Sokoły Wędrowne/Gdynia 2023-01-28 18/18
27 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2023-02-22 17/17
28 Agnieszka Kowalska Wałcz 2023-03-04 18/18
29 Zofia Kowalska Wałcz 2023-03-04 18/18
30 Jacek Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2023-05-14 18/18
31 Jarosław Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2023-05-14 18/18
32 Maria Głowacka skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2023-05-14 18/18
33 Jerzy Buczyński Warszawa 2023-06-16 17/17
34 Wioleta Buczyńska Warszawa 2023-06-16 18/18
35 Agnieszka Szczecin 2023-07-02 18/18
36 Leszek Osmelak Szczecin 2023-07-02 18/18
37 Piotr Ćwiliński PTTK O/ Stołeczny 2023-07-02 18/18
38 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2023-07-03 18/18
39 Dariusz Mazurek Warszawa 2023-07-06 18/18
40 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2023-07-30 18/18
41 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2023-07-30 18/18
42 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2023-07-30 18/18
43 Anna Gołaszewska Gdańsk 2023-08-13 18/18
44 Agnieszka Tonkowicz Elbląg 2023-09-09 18/18
45 Piotr Frankowski Elblag 2023-09-09 18/18
46 Agnieszka Michałowska Warszawa 2023-09-10 18/18
47 Piotr Michałowski Warszawa 2023-09-10 18/18
48 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2023-12-17 18/18
49 Dariusz Walczyna O/PTTK Radzyń Podlaski 2023-12-17 18/18
50 Tomasz Rekowski Morąg 2024-02-17 18/18
51 Piotr Cichy Świnoujście 2024-03-01 18/18
52 Jerzy Szociński Włoszanowo 2024-03-16 17/17

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies