partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2022-01-01 27/27
1 Danuta Milczarek WAŁBRZYCH 2022-01-31 27/27
2 Marcin Milczarek WAŁBRZYCH 2022-01-31 27/27
3 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-02-03 27/27
4 Marcin Maciejewski Wrocław 2022-02-05 27/27
5 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2022-02-14 27/27
6 Jadwiga Ziarnowska Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-04-24 27/27
7 Krzysztof Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2022-04-24 27/27
8 Piotr Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2022-04-24 27/27
9 Łukasz Ziarnowski Pszczoły i Trutnie Świdnica 2022-04-24 27/27
10 Agnieszka Michałowska Warszawa 2022-06-06 27/27
11 Piotr Michałowski Warszawa 2022-06-06 27/27
12 Łukasz Smużny Wałbrzych 2022-06-10 27/27
13 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-06-21 27/27
14 Dominik Pruss Traperzy Kłodzko 2022-07-11 27/27
15 Jacek Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2022-07-23 27/27
16 Jarosław Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2022-07-23 27/27
17 Maria Głowacka skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2022-07-23 27/27
18 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-09-25 27/27
19 Anna Gołaszewska Gdańsk 2022-10-20 27/27
20 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-10-24 27/27
21 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-10-25 27/27
22 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-11-07 25/25
23 Zbigniew Curyl Totutotam Świdnica 2023-03-31 27/27
24 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-04-09 21/21
25 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-04-09 21/21
26 Andrzej Pochopień Stryszawa 2023-06-21 27/27
27 Sławomir Frynas Lublin 2023-07-07 27/27
28 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2023-07-08 27/27
29 Anna Malanowska Klub InO STOWARZYSZE Warszawa 2023-09-08 27/27
30 Barbara Szmyt Klub InO STOWARZYSZE Warszawa 2023-09-08 27/27
31 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-09-10 27/27
32 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-09-10 27/27
33 Agnieszka Kowalska Wałcz 2023-11-04 27/27
34 Przemysław Nowak Sokoły Wdrowne / Poznań 2023-11-04 25/25
35 Zofia Kowalska Wałcz 2023-11-04 27/27
36 Martyna Stypa Sandomierz 2024-01-15 27/27
37 Piotr Koziara Sandomierz 2024-01-15 27/27
38 Tomasz Rekowski Morąg 2024-01-20 27/27
39 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2024-02-18 27/27
40 Marek Koba Jaworzno 2024-03-15 27/27

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies