partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2022-02-01 29/29
1 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-02-15 29/29
2 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2022-02-19 29/29
3 Danuta Milczarek WAŁBRZYCH 2022-03-27 29/29
4 Marcin Milczarek WAŁBRZYCH 2022-03-27 29/29
5 Agnieszka Osmelak Szczecin 2022-07-10 29/29
6 Leszek Osmelak Szczecin 2022-07-10 29/29
7 Jarosław Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2022-07-24 28/28
8 Maria Głowacka skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2022-07-24 28/28
9 Agnieszka Turek Reda 2022-08-16 29/29
10 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-08-21 29/29
11 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-09-26 29/29
12 Zbigniew Curyl Totutotam Świdnica 2022-10-11 29/29
13 Agnieszka Michałowska Warszawa 2022-10-14 29/29
14 Piotr Michałowski Warszawa 2022-10-14 29/29
15 Anna Gołaszewska Gdańsk 2022-10-21 29/29
16 Dominik Pruss Klub Krajoznawców Sokoły Wędrowne, Kłodzko 2022-10-27 29/29
17 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-11-11 29/29
18 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-11-11 29/29
19 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-11-11 29/29
20 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2022-11-23 29/29
21 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2022-11-23 29/29
22 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga 2023-03-21 29/29
23 Weronika Głąb Lublin 2023-03-21 29/29
24 Sławomir Frynas Lublin 2023-04-30 29/29
25 Andrzej Pochopień Stryszawa 2023-05-10 29/29
26 Henryk Sławinski PTSM Lubań 2023-06-06 29/29
27 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2023-06-06 29/29
28 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2023-07-08 29/29
29 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-09-11 29/29
30 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-09-11 29/29
31 Przemysław Nowak Sokoły Wędrowne / Poznań 2023-11-04 29/29
32 Agnieszka Kowalska Wałcz 2023-11-05 29/29
33 Zofia Kowalska Wałcz 2023-11-05 29/29
34 Bogdan Stempkowski Lubań 2024-01-16 29/29
35 Martyna Stypa Sandomierz 2024-01-18 29/29
36 Piotr Koziara Sandomierz 2024-01-18 29/29
37 Tomasz Rekowski Morąg 2024-01-21 29/29
38 Jakub Zdybel Bogatynia 2024-02-02 29/29
39 Jadwiga Ziarnowska Pszczoły i Trutnie Świdnica 2024-04-01 29/29
40 Krzysztof Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2024-04-01 29/29
41 Piotr Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2024-04-01 29/29
42 Łukasz Ziarnowski Pszczoły i Trutnie Świdnica 2024-04-01 29/29

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies