partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
1 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2010-01-01 16/16
2 Agata Młotek Warszawa 2010-01-01 16/16
I Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2014-06-01 16/16
3 Renata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-06-21 16/16
4 Tomasz Łaski Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-06-21 16/16
5 Urszula Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2014-07-26 16/16
6 Marzena Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2014-07-26 16/16
7 Piotr Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2014-07-26 16/16
8 Agnieszka Różycka Styki/Warszawa 2014-09-14 16/16
9 Hanna Różycka Styki/Warszawa 2014-09-14 16/16
10 Krystyna Różycka Styki/Warszawa 2014-09-14 16/16
11 Jacek Lipiński Warszawa 2014-10-05 16/16
12 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2015-01-11 16/16
13 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2015-01-11 16/16
14 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-02-02 16/16
15 Sławomir Otap Warszawa 2015-02-15 16/16
16 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2015-02-16 16/16
17 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2015-02-16 16/16
18 Mariusz Pietrzak Piastów 2015-03-11 16/16
19 Joanna Michałkiewicz Klub InO Stowarzysze 2015-06-03 16/16
20 Marcin Szost Klub InO Stowarzysze 2015-06-03 16/16
21 Ewa Świderska Radzymin 2015-06-21 16/16
22 Artur Świderski Radzymin 2015-06-21 16/16
23 Marysia Świderska Radzymin 2015-06-21 16/16
24 Małgosia Świderska Radzymin 2015-06-21 16/16
25 Mateusz Świderski Radzymin 2015-06-21 16/16
26 Janusz Olbrycht OLBnO Warszawa 2015-08-23 16/16
27 Paweł Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2015-12-27 16/16
28 Piotr Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2015-12-27 16/16
29 Jakub M. Gac Ambasador 2016-02-25 16/16
30 Agnieszka Maszewska Co dwie Maszewskie to nie jedna! 2016-04-09 16/16
31 Magdalena Maszewska Co dwie Maszewskie to nie jedna! 2016-04-09 16/16
32 Ewa Kosicka KTM PTTK O/Ursus 2016-05-01 12/16
33 Elżbieta Lewandowska KTM PTTK O/Ursus 2016-05-01 12/16
34 Zbigniew Lewandowski KTM PTTK O/Ursus 2016-05-01 12/16
35 Paulina Sobolewska Warszawa 2016-06-18 16/16
36 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-12-30 16/16
37 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-04-09 16/16
38 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2018-10-22 16/16
39 Edward Fudro JEJ Police 2019-04-04 16/16
40 Piotr Michałowski Warszawa 2019-04-07 16/16
41 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-04-07 16/16
42 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-12-25 16/16
43 Mirosław Marek Nowa Dęba 2020-01-10 16/16
44 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-01-10 16/16
45 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2020-01-10 16/16
46 Paweł Rozwadowski Brwinów 2020-03-28 16/16
47 Jacek Piekarski Brwinów 2020-03-28 16/16
48 Aleksander Szczygielski Piastów 2020-05-10 14/16
49 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-06-03 16/16
50 Przemysław Witczak Warszawa 2020-06-09 16/16
51 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2020-07-14 13/16
52 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2020-07-22 16/16
53 Paweł Szubert Warszawa 2020-08-23 16/16
54 Michał Grygo Warszawa 2021-02-20 16/16
55 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2021-02-28 16/16
56 Agata Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2021-06-28 16/16
57 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2021-06-28 16/16
58 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2021-09-04 16/16
59 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-05-16 16/16
60 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-05-16 16/16
61 Grażyna Orłowska Warszawa 2022-06-17 16/16
62 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-06-17 16/16
63 Piotr Gębarowski MoPi.Team 2022-06-17 16/16
64 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-07-22 16/16
65 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-07-22 16/16
66 Maria Głowacka skkt PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2022-09-03 16/16
67 Anita Szymańska Warszawa 2022-10-20 16/16
68 Rafał Benesz Żółwin 2022-10-20 16/16
69 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2022-10-29 16/16
70 Paulina Kocot Studencki Klub Górski Warszawa 2023-03-16 16/16
71 Karina Jasińska Warszawa 2023-04-12 16/16
72 Barbara Krzak Szczecin 2023-04-28 16/16
73 Piotr Krzak Szczecin 2023-04-28 16/16
74 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-12-27 16/16
75 Tomasz Rekowski Morąg 2024-02-22 16/16

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies