partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Mirosław Mazur Kozienice 2022-01-01 15/15
1 Beata Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-02-04 15/15
2 Robert Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-02-04 15/15
3 Ania Kultys TKPZ Brzeźnica 2022-03-19 15/15
4 Szymon Krawczyk TKPZ Brzeźnica 2022-03-19 15/15
5 Szymon Sikora TKPZ Brzeźnica 2022-03-19 15/15
6 Tadeusz Pomorski TKPZ Brzeźnica 2022-03-19 15/15
7 Wiktoria Uzdowska TKPZ Brzeźnica 2022-03-19 15/15
8 Wiktoria Woźniak TKPZ Brzeźnica 2022-03-19 15/15
9 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2022-03-26 15/15
10 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2022-03-26 15/15
11 Dariusz Kalinowski Warszawa 2022-03-27 15/15
12 Ewa Kalinowska Warszawa 2022-03-27 15/15
13 Jacek Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2022-03-27 15/15
14 Jarosław Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2022-03-27 15/15
15 Maria Głowacka skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2022-03-27 15/15
16 Agnieszka Michałowska Warszawa 2022-04-09 15/15
17 Piotr Michałowski Warszawa 2022-04-09 15/15
18 Mariusz Góraj SKRÓTY Radom 2022-04-16 15/15
19 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-04-16 15/15
20 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-05-01 15/15
21 Antoni Kowalski KTP Krwinka PONIATOWA 2022-05-02 15/15
22 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka PONIATOWA 2022-05-02 15/15
23 Piotr Kowalski KTP Krwinka PONIATOWA 2022-05-02 15/15
24 Sławomir Frynas Lublin 2022-05-28 15/15
25 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2022-08-21 15/15
26 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2022-08-21 15/15
27 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-08-27 15/15
28 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-08-27 15/15
29 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga, Oddział PTTK Warszawa Praga 2022-09-03 15/15
30 Krystyna Bęben HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga, Oddział PTTK Warszawa Praga 2022-09-03 15/15
31 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-11-06 15/15
32 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-11-06 15/15
33 Cezary Jędrzejewski Sokoły Wędrowne 2022-11-10 15/15
34 Julia Amerek TKPZ w Brzeźnicy 2022-12-09 15/15
35 Krystian Wolski TKPZ w Brzeźnicy 2022-12-09 15/15
36 Maja Szewc TKPZ w Brzeźnicy 2022-12-09 15/15
37 Zuzanna Ludwiczak TKPZ w Brzeźnicy 2022-12-09 15/15
38 Bartłomiej Skiba Janów 2023-04-18 15/15
39 Piotr Warowny Pruszków 2023-07-10 15/15
40 Wojciech Warowny Pruszków 2023-07-10 15/15
41 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2023-08-13 15/15
42 Antoni Pawelec Kozienice 2023-12-15 15/15
43 Alisa Gnatenko 2023-12-17 15/15

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies