partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Emilia Walczyna Warszawa 2014-05-27 20/20
II Ewelina Walczyna Warszawa 2014-05-27 20/20
III Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2014-05-27 20/20
1 Sławomir Otap Warszawa 2014-06-19 20/20
2 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2014-06-26 20/20
3 Anna Kadłubowska Warszawa 2014-06-29 20/20
4 Katarzyna Kadłubowska Warszawa 2014-06-29 20/20
5 Jerzy Czarnecki Zielonka 2014-06-30 20/20
6 Mariusz Pietrzak Piastów 2014-07-22 20/20
7 Zuzanna Malanowska Konstancin-Jeziorna 2014-09-07 20/20
8 Renata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-09-28 20/20
9 Tomasz Łaski Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-09-28 20/20
10 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2014-10-03 20/20
11 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-01-15 20/20
12 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2015-02-07 20/20
13 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2015-02-07 20/20
14 Mariusz Siwiec Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2015-05-15 18/20
15 Anna Olbrycht OLBnO/Warszawa 2015-11-11 20/20
16 Janusz Olbrycht OLBnO/Warszawa 2015-11-11 20/20
17 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2015-11-11 19/20
18 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-05-08 20/20
19 Edward Fudro JEJ Police 2016-07-23 20/20
20 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2016-12-14 20/20
21 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-03-28 20/20
22 Kinga Sadura Warszawa 2017-06-17 20/20
23 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-10-14 20/20
24 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-10-14 20/20
25 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-10-14 20/20
26 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2018-01-16 20/20
27 Agnieszka Maszewska SKPB Warszawa 2018-07-03 20/20
28 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-25 20/20
29 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-25 20/20
30 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2019-04-06 9/20
31 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2019-09-28 20/20
32 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2019-09-28 20/20
33 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2019-11-11 20/20
34 Piotr Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2020-05-25 20/20
35 Paweł Szubert Warszawa 2020-06-03 20/20
36 Zbigniew Curyl ToTuToTam Świdnica 2020-11-14 20/20
37 Ilona Śpiewak Warszawa 2021-02-28 20/20
38 Mateusz Komorowski Warszawa 2021-02-28 20/20
39 Michał Grygo Warszawa 2021-03-06 20/20
40 Agata Młotek Warszawa 2021-03-28 20/20
41 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2021-03-28 20/20
42 Ewa Kalinowska Warszawa 2021-06-06 20/20
43 Dariusz Kalinowski Warszawa 2021-06-06 20/20
44 Przemysław Witczak Warszawa 2021-08-21 20/20
45 Aneta Konefał Warszawa 2021-08-22 20/20
46 Oliwia Konefał Warszawa 2021-08-22 20/20
47 Paweł Konefał Warszawa 2021-08-22 20/20
48 Włodzimierz Konefał Warszawa 2021-08-22 20/20
49 Leszek Adamski Warszawa 2022-01-04 20/20
50 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-04-10 20/20
51 Artur Świderski Radzymin 2022-06-19 20/20
52 Ewa Świderska Radzymin 2022-06-19 20/20
53 Marysia Świderska Radzymin 2022-06-19 20/20
54 Mateusz Świderski Radzymin 2022-06-19 20/20
55 Małgosia Świderska Radzymin 2022-06-19 20/20
56 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-07-02 19/19
57 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-07-02 19/19
58 Piotr Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-07-02 19/19
59 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-07-08 20/20
60 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-07-30 20/20
61 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-09-05 20/20
62 Sławomir Frynas Lublin 2023-08-16 20/20
63 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-12-26 20/20
64 Ania Zaremba Ursynów 2023-12-26 20/20
65 Tomasz Rekowski Morąg 2024-01-15 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies