partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Zbigniew Kowalczyk Bolesławiec 2022-09-01 30/30
II Grzegorz Matoryn Bolesławiec 2022-09-01 30/30
1 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-10-08 30/30
2 Agnieszka Michałowska Warszawa 2022-10-13 29/29
3 Piotr Michałowski Warszawa 2022-10-13 29/29
4 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-11-07 30/30
5 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2022-11-12 29/29
6 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2022-11-12 29/29
7 Marcjanna Markiewicz PTSM Lubań 2022-11-12 29/29
8 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2022-11-12 30/30
9 Danuta Milczarek WAŁBRZYCH 2022-12-17 30/30
10 Marcin Milczarek WAŁBRZYCH 2022-12-17 30/30
11 Agnieszka Osmelak Szczecin 2023-01-07 30/30
12 Leszek Osmelak Szczecin 2023-01-07 30/30
13 Łukasz Smużny Wałbrzych 2023-01-25 30/30
14 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2023-03-22 30/30
15 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-03-27 30/30
16 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-03-27 30/30
17 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2023-04-16 30/30
18 Władysław Mleczak PTSM Lubań 2023-04-16 30/30
19 Kinga Zwierzchowska Łódź 2023-04-30 28/28
20 Marzena Pietrasik Łódź 2023-04-30 28/28
21 Elwira Socha HKT "Azymut" / Swarzędz 2023-05-02 30/30
22 Rafał M. Socha HKT "Azymut" / Swarzędz 2023-05-02 30/30
23 Urszula Socha HKT "Azymut" / Swarzędz 2023-05-02 30/30
24 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2023-05-06 30/30
25 Jakub Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2023-05-06 30/30
26 Beata Kasińska PTSM Lubań 2023-05-14 30/30
27 Artur Wójcicki PTSM Lubań 2023-05-19 30/30
28 Zbigniew Curyl Totutotam Świdnica 2023-05-21 30/30
29 Honorata Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2023-05-21 30/30
30 Wojciech Król PTSM Lubań - Dębowy Gaj 2023-05-21 30/30
31 Jadwiga Ziarnowska Pszczoły i Trutnie Świdnica 2023-05-21 30/30
32 Krzysztof Ziarnowski ToTuToTam Świdnica 2023-05-21 30/30
33 Łukasz Ziarnowski Pszczoły i Trutnie Świdnica 2023-05-21 30/30
34 Jarosław Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2023-09-30 30/30
35 Maria Głowacka skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2023-09-30 30/30
36 Agnieszka Sławińska PTSM Lubań 2023-10-06 30/30
37 Tadeusz Sławiński PTSM Lubań 2023-10-06 30/30
38 Agnieszka Kowalska Wałcz 2024-03-21 30/30
39 Zofia Kowalska Wałcz 2024-03-21 30/30

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies