partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Ania Natusiewicz Klub InO Stowarzysze 2014-07-03 13/13
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2014-07-04 13/13
2 Mariusz Góraj Radom 2014-07-09 13/13
3 Konrad Janowski GSMnO Wyjątkowi 2014-07-26 13/13
4 Renata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-08-15 13/13
5 Tomasz Łaski Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-08-15 13/13
6 Agata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-08-15 13/13
7 Zuzanna Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-08-15 13/13
8 Mariusz Pietrzak Piastów 2014-09-10 13/13
9 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2014-10-05 13/13
10 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-01-26 13/13
11 Sławomir Otap Warszawa 2015-02-28 13/13
12 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2015-07-14 13/13
13 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2015-07-14 13/13
14 Anna Olbrycht OLBnO/Warszawa 2015-08-23 13/13
15 Janusz Olbrycht OLBnO/Warszawa 2015-08-23 13/13
16 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2015-08-24 10/13
17 Marek Cichal Pruszków 2016-03-22 13/13
18 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-03-22 13/13
19 Kinga Sadura Warszawa 2016-04-02 13/13
20 Michał Szeliski Warszawa 2016-05-24 13/13
21 Paweł Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2016-05-26 13/13
22 Piotr Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2016-05-26 13/13
23 Zbigniew Lewandowski KTM PTTK O/Ursus 2017-01-22 13/13
24 Elżbieta Lewandowska KTM PTTK O/Ursus 2017-01-22 13/13
25 Ewa Kosicka KTM PTTK O/Ursus 2017-01-22 13/13
26 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-12-27 13/13
27 Piotr Michałowski Warszawa 2019-04-07 13/13
28 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-04-07 13/13
29 Michał Grygo Otwock 2019-09-03 13/13
30 Agata Młotek Warszawa 2020-03-24 12/13
31 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2020-05-18 12/13
32 Przemysław Witczak Warszawa 2020-06-21 13/13
33 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2020-07-16 12/13
34 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2021-01-02 13/13
35 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-05-28 13/13
36 Joanna Chruślak SKRÓTY Radom 2021-05-28 13/13
37 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2021-05-28 13/13
38 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2021-07-22 13/13
39 Aleksander Szczygielski Piastów 2022-01-02 13/13
40 Ania Zaremba Ursynów 2022-01-02 13/13
41 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-04-14 13/13
42 Sławomir Frynas Lublin 2022-10-23 13/13
43 Piotr Gębarowski MoPi.Team 2022-10-30 13/13
44 Paweł Szubert Warszawa 2022-11-03 13/13
45 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-11-23 13/13
46 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-12-28 13/13
47 Michał Stępniak Kotki Dorotki / Warszawa 2024-01-27 13/13

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies