partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2014-08-01 20/20
II Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2014-08-01 20/20
1 Renata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-08-05 20/20
2 Tomasz Łaski Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-08-05 20/20
3 Katarzyna Siejka RĘCE NOGI/Warszawa 2014-08-07 20/20
4 Karolina Machała RĘCE NOGI/Warszawa 2014-08-07 20/20
5 Jan Montewka Jeźdźcy Własnych Nóg/Warszawa 2014-08-14 20/20
6 Mariusz Siwiec Warszawa 2014-11-24 18/20
7 Artur Drożdż Warszawa 2014-12-09 20/20
8 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-01-07 20/20
9 Paweł Rozwadowski Brwinów 2015-03-08 20/20
10 Sławomir Otap Warszawa 2015-05-23 19/20
11 Krzysztof Skóra SKKT PTTK 5 Sokoły/Warszawa 2015-12-06 20/20
12 Marcin Skóra SKKT PTTK 5 Sokoły/Warszawa 2015-12-06 20/20
13 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-04-30 20/20
14 Patryk Kocięcki SKPTG Koło 23 przy OM PTTK 2016-06-05 20/20
15 Joanna Kiełczewska SKPTG Koło 23 przy OM PTTK 2016-06-05 20/20
16 Łukasz Lech Warszawa 2016-07-31 20/20
17 Agnieszka Michałowska Warszawa 2016-08-28 20/20
18 Piotr Michałowski Warszawa 2016-08-28 20/20
19 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2016-11-02 20/20
20 Jakub M. Gac Ambasador 2017-01-03 20/20
21 Tomasz Borejko Warszawa 2018-05-03 20/20
22 Małgorzata Borejko Warszawa 2018-05-03 20/20
23 Karolina Borejko Warszawa 2018-05-03 20/20
24 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-05-12 20/20
25 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-05-12 20/20
26 Justyna Bednarczyk Warszawa 2019-08-04 20/20
27 Michał Grygo Warszawa 2019-08-04 20/20
28 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-30 20/20
29 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-30 20/20
30 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-30 20/20
31 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2020-02-25 19/20
32 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2020-02-25 19/20
33 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2020-02-26 19/20
34 Paweł Starzyński Warszawa 2020-07-08 20/20
35 Kamila Kotowicz Warszawa 2020-07-08 20/20
36 Anna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze 2020-09-12 19/20
37 Katarzyna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze 2020-09-12 19/20
38 Paweł Szubert Warszawa 2020-11-29 20/20
39 Piotr Osiński Warszawa 2021-04-19 20/20
40 Wojciech Matz Warszawa 2021-05-12 20/20
41 Anna Matz Warszawa 2021-05-12 20/20
42 Agata Młotek Warszawa, Wólka Łęczeszycka 2021-10-31 20/20
43 Paweł Sobczak Warszawa, Wólka Łęczeszycka 2021-10-31 20/20
44 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2021-11-24 20/20
45 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-12-30 20/20
46 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-03-26 20/20
47 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-05-23 20/20
48 Przemysław Witczak Warszawa 2022-06-08 20/20
49 Sławomir Frynas Lublin 2022-06-25 20/20
50 Agata Malczewska Klub InO "Skróty" Radom 2022-09-19 20/20
51 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-09-19 20/20
52 Piotr Gębarowski MoPi.Team / Warszawa 2023-06-26 20/20
53 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-10-07 20/20
54 Ania Zaremba Ursynów 2023-10-07 20/20
55 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2024-02-29 20/20
56 Tomasz Rekowski Morąg 2024-02-29 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies